Są dwa pomysły na walki Mariusza Pudzianowskiego!

W 2023 roku znów będziemy mieli okazję oglądać gale KSW co miesiąc. Skutkiem tego, nowe pojedynki muszą być szybko przygotowywane, na potrzeby kolejnych edycji gal. Nic więc dziwnego, że szefowie KSW już teraz zastanawiają się nad tym, z kim zestawić Mariusza Pudzianowskiego, który w ostatni weekend, przegrał swoją walkę z Mamedem Khalidovem. Jak okazuje się, na froncie są dwa pomysły, o których chętnie opowiemy w dalszej części artykułu!

Informacje odnośnie potencjalnych pojedynków ujawnił Martin Lewandowski, w programie „Klatka po Klatce”. Jak stwierdził włodarz najbardziej popularnej federacji w Polsce, Mariusz Pudzianowski będzie zestawiany z takimi postaciami jak Artur Szpilka, bądź Phil De Fries.

Przypominamy, iż na łamach naszego portalu informowaliśmy o tym, iż Artur Szpilka jest na „tak”, jeśli chodzi o tego typu zestawienie. Co więcej, ostatnia przegrana Mariusza Pudzianowskiemu mogła dać jemu i jego sztabowi wiele do myślenia. Z kolei Phil De Fries jest również, mocno zainteresowany walką z Mariuszem Pudzianowskim, z którym zapewne Phil zawalczył by tym bardziej, po jego ostatniej przegranej.

Warto jednak podkreślić, że potencjalna walka z Arturem Szpilką i potencjalna przegrana, właściwie pogrzebałaby pomysł walki z Philem De Friesem. Skutkiem tego, lepiej aby Polak pierw zawalczył z aktualnym mistrzem wagi ciężkiej, następnie podejmował się pojedynku z mniej doświadczonym w KSW, Arturem Szpilką.

Wywiad z Martinem Lewandowskim znajdziecie poniżej:

Czytaj również:  Szymon Kołecki z mocną wypowiedzią na temat Mariusza Pudzianowskiego!