Rusza HIGH League Grand Prix!

Federacja High League postanowiła zrewolucjonizować swoją najbliższą galę. Skutkiem tego, wydarzenie sygnowane jako High League 7, będzie w istocie czymś zupełnie nowym. Projekt o nazwie HIGH League Grand Prix ma być zupełnie nowym podejściem do freak fightów w Polsce. Osoby, które będą więc oglądać 7 edycję gali, mogą liczyć na zupełnie nowe emocje!

Jak podają sami organizatorzy, HIGH League Grand Prix będzie cyklem turniejowym, który jako pierwsza edycja, będzie miał miejsce już 17 czerwca. Widać, że federacja HIGH League chce odłączyć się od reszty zestawień freak fightowych i oferować coś zupełnie nowego na rynku. Dzięki takiemu wyróżnieniu, federacja HIGH League może zyskać zupełnie nową jakość i wyróżnić się na tle reszty federacji na tyle mocno, aby była zupełnie nowym i niezależnym tworem. Rodzi się oczywiście pytanie, czy format HIGH League Grand Prix przyjmie się w Polsce i czy będzie na tyle rewolucyjny, aby uniezależnić się.

Kolejne pytanie to oczywiście to, co zrobi konkurencja. Jak wiadomo, konkurencyjne gale bardzo szybko wprowadzają pomysły swoich oponentów, skutkiem tego niewykluczone jest, że jeśli HIGH League Grand Prix przyjmie się dobrze, będzie mieć konkurencję również w federacji FAME, która może nie tyle zmodyfikować własną galę, co znów pokusić się o wypuszczenie kolejnego tworu, który będzie sygnowany marką FAME.

Dziś pozostaje jednak pytanie, czy HIGH League Grand Prix przyjmie się w Polsce. Organizatorzy na dzień dzisiejszy zyskali duże zainteresowanie fanów i mediów. Pytanie jednak, czy format będzie sukcesem w naszym kraju. Jeśli tak, HIGH League zgarnie bardzo duży sukces, w postaci ożywienia freak fightów i oferowania w nich zupełnie nowej jakości.

Poniżej zasady HIGH League Grand Prix:

Czytaj również:  Artur Szpilka chcę zmierzyć się z Pudzianowskim!