Różański vs Babic zawalczą o pas WBC w Polsce!

Takiej walki chyba nikt się nie spodziewał. Grupa promotorska Knockout Promotions poinformowała jeszcze wczoraj, iż udało jej się dopiąć walkę Różański kontra Babic, która będzie o pas mistrzowski WBC w kategorii bridger. Dzięki temu jasne jest już to, że pojedynek będziemy mogli oglądać w naszym kraju. Co więcej, wiemy już, że wydarzenie będzie miało miejsce w Rzeszowie. Nie znamy jednak daty owego wydarzenia.

Najważniejsze jest jednak to, że walka Różański vs Babic o pas WBC odbędzie się w Polsce. Jest to wielkie wydarzenie sportowe jak na nasz kraj, dzięki czemu pozostaje tylko oczekiwać szczegółów, dotyczących tego wydarzenia. Nie ma wątpliwości co do tego, że wydarzenie skupi na sobie całą masę entuzjastów sportowych, którzy będą chcieli oglądać wydarzenie na żywo, bądź przed telewizorami.

Andrzej Wasilewski, za pomocą swoich social mediów, potwierdził wszystkie te doniesienia i dał znać, że grupa Knockout Promotions dopięła swego i wygrała przetarg, na organizację tego pojedynku. Co więcej, Andrzej Wasilewski wyjawił, że organizacja tej walki kosztowała grupę Knockout Promotions, aż 425 tysięcy zoladów!

Poniżej oficjalne oświadczenie:

Czytaj również:  Jack Della zapowiedziany na UFC 284!