Różański i Babić już po Face to Face!

Jeszcze wczorajszego wieczoru, miała miejsce pierwsza konferencja przed galą Knockout Boxing Night 27. Jednak największym zainteresowaniem owej konferencji był Face to Face Łukasza Różańskiego i Alena Babića. Obaj zawodnicy mieli okazję spojrzeć sobie głęboko w oczy.

Oba nazwiska elektryzują świat boksu, skutkiem czego zainteresowanie ich pierwszym spotkaniem było bardzo duże. Zarówno Łukasz Różański jak i Alen Babić to wielkie gwiazdy boksu, które cieszą się aktualnie niezwykle dużym zainteresowaniem wśród Polskich fanów i mediów. Nic więc dziwnego, że pierwszy face to face okazał się niezwykle wyczekiwanym widowiskiem dla wszystkich osób, obecnych na miejscu.

Warto przypomnieć, że stawką pojedynku obu pięściarzy jest tytuł mistrza świata, federacji WBC, w kategorii bridger. Obaj zawodnicy podeszli do siebie z dużym szacunkiem. Dodatkowo, Alen Babić powiedział, że jest niezwykle zadowolony z możliwości walki w Polsce. Dodatkowo, dodał on, że ceni sobie umiejętności Łukasza Różańskiego i obaj zawodnicy zachowają do końca postawę sportową, ponieważ w ringu dadzą największe show.

Poniżej film z Face to Face:

Czytaj również:  Jan Błachowicz wypowiedział się o kategorii półciężkiej!