Roman Szymański o swojej sytuacji w KSW!

Swojego czasu, Roman Szymański był jedną z większych marek w federacji KSW. Czasy się jednak zmieniły i jak zauważył sam zawodnik, jego sytuacja w KSW również uległa zmianie. Skutkiem tego, Roman Szymański postanowił podzielić się swoimi odczuciami, odnośnie jego aktualnej sytuacji w KSW. Sprawdźcie sami!

Jak zauważa Roman Szymański, miał okazję dwa razy podejść do walki o pas. Pomimo nieudanych prób, zawodnik informuje, że cały czas czuje głód, aby wspomniany pas uzyskać. Jednak jak zauważa Roman Szymański, pomimo głodu walki, traktuje je jako zabawę, a pas nie jest już celem nadrzędnym. W jego opinii, lepiej jest dawać po prostu, dobre walki w oktagonie, aniżeli pędzić za pasem, który jest trudny do zdobycia. Jeśli jednak efektem jego walk będzie wywalczenie sobie drogi do pasa, nie wyklucza on możliwości, do trzeciego podejścia o pas.

Jak swoją przyszłość w KSW widzi Roman Szymański? Według niego samego, ma jeszcze kilka lat na to, aby pobić się w oktagonie. Jednak jak zauważa zawodnik KSW, nie chciałby też robić tego bardzo długo. Na dzień dzisiejszy Roman Szymański deklaruje, że jest zdrowym zawodnikiem i nadal chce robić to, w czym czuje się najlepiej, czyli w walce. Jeśli jednak przyjdzie czas, że jego ciało odmówi, nie zamierza z tym dyskutować.

Czytaj również:  Kontrowersje wobec kolejnego ogłoszenia na High League 5!