Roger Salla – nowy nabytek federacji FAME!

Roger Salla

Roger Salla to osoba, która urodziła się 9 czerwca 1993 roku. W tym roku będzie obchodził zatem swoje 30 urodziny. Mierzy on około 185 centymetrów wzrostu i waży około 85 kg. Można zastanawiać się skąd pochodzi ta osoba. Otóż urodził się on na terenie naszego kraju, aczkolwiek większość swojego życia spędził mieszkając w Niemczech. Jego nazwisko jest typowo niemieckie, ponieważ jego ojciec jest rodowitym Niemcem.

Co wiadomo o Rogeru Salli?

Tę osobę można skojarzyć z mediów, czy Internetu. Jest to bowiem partner Karoliny Pisarek, która była uczestniczką programu Top Model. Jest to biznesmen, a więc osoba dosyć mocno zamożna. Nie wzięło się to jednak znikąd, ponieważ przez znaczną część swojego życia pracował dla ojca, który jest znanym biznesmenem.

Z Karoliną Pisarek łączy go związek małżeński. Co ciekawe para poznała się wspólnie trenując sporty walki.

Warto powiedzieć, że Roger Salla mieszkając w Niemczech znaczną część swojego życia poświęcił sportowi. Głównie była to piłka nożna, ponieważ na poziomie juniorskim występował w takich klubach jak TSG 1899 Hoffenheim, czy też mniej znane drużyny z Leingarten i Obereisesheim. Poza tym grał również dla młodzieżowych drużyn Legii i Polonii Warszawa. Przez całą karierę grał na pozycji obrońcy.

Ostatecznie nie udało mu się jednak podbić świata futbolu, więc około dekadę temu zakończył swoją przygodę z piłką skupiając się właśnie na biznesie. Patrząc na dotychczasowe efekty była to chyba bardzo dobra decyzja.

Roger Salla w MMA

Przez te wszystkie lata sport pozostał tak naprawdę nieodłączną częścią życia tego biznesmena. Chodzi tutaj oczywiście o sporty walki i MMA. Do tej pory nie miał z tym zbyt wiele do czynienia, można nawet rzec, że nic poza treningami. Stał się jednak postacią rozpoznawalną, przez co organizacja High League bardzo chętnie podpisała z nim kontrakt. Nie wiadomo na jak długo, aczkolwiek jeśli będzie osiągał dobre wyniki to bardzo możliwe, że zagości tam na dłużej.

Czytaj również:  Josef Bratan – wszystko na temat zawodnika

30-latek jeszcze ani razu nie wszedł do ringu, oczywiście poza treningami z Karoliną Pisarek i trenerami. Dba zatem o swoje ciało. Swój pierwszy pojedynek stoczy 18 marca podczas gali High League 6. Wówczas jego przeciwnikiem ma być Mateusz Gąsiewski, a więc brat Wiktorii Gąsiewskiej, znanej aktorki telewizyjnej. Gąsiewski zawalczył bowiem podczas gali Fame MMA 10 z Amadeuszem Roślikiem. W tym starciu musiał jednak uznać wyższość swojego rywala.

Kontrakt z Sallą podpisano 27 lutego i wówczas wiadomo było, kto będzie jego przeciwnikiem. Jego rywal również nie posiada dużego doświadczenia jako zawodnik MMA, aczkolwiek już 1 pojedynek ma za sobą. Cała ta otoczka jest mu zatem dobrze znana, ale czy to wystarczy do tego, by wygrać z Rogerem Sallą? Wszystkiego dowiemy się już niedługo w klatce.

Brak konfliktu z Gąsiewskim

Przed walką obu panów doszło już do jednej konferencji prasowej. Na niej dało się zauważyć, że między nimi nie ma żadnego konfliktu, a także obaj panowie do niego nie dążą. Nie było tam wyzwisk w kierunku rywala, tylko bardziej wzajemny szacunek. Może to zapowiadać prawdziwie sportową rywalizację, gdzie po niej jeden drugiemu poda rękę. Na galach typu freak fight jest to sytuacja rzadko spotykana. Czasami jednak takie wyjątki są potrzebne, by wiedzieć, że nie jest to walka z nienawiścią, ale sprawdzenie swoich możliwości na tle rywala.

Niezwykle bogaty człowiek

W mediach społecznościowych można było zauważyć, jak kwitnie związek Karoliny Pisarek i Rogera Salli. Można również było znaleźć informacje o tym, jak wiele pieniędzy wydają na swoje życie. Rzekomo pierścionek zaręczynowy kosztował bagatela 200 tysięcy złotych, zaś wartość wykupionego przez nich mieszkania w centrum Warszawy to około 5 milionów złotych.

Salla jednak zdążył dorobić się w swoim życiu. Jest bowiem wiceprezesem w firmie swojego ojca. Zajmuje zatem bardzo odpowiedzialne stanowisko, które jednocześnie jest bardzo dobrze płatne.

Czytaj również:  Konrad Karwat - poznaj profil zawodnika

Studia, które ukończył miały mu służyć właśnie w obecnej profesji. Po zakończeniu kariery piłkarza na tym właśnie się skupił. Ukończył bowiem Akademię Leona Koźmińskiego w Warszawie oraz Uniwersytet w Bradford w Anglii. Ukończył tam zarządzanie przedsiębiorstwem międzynarodowym. Aktualnie w firmie swojego ojca jest wiceprezesem do spraw finansów firmy w branży e-commerce. Wiadome jest, jak handel internetowy jest zyskowny.

Dwa różne zdania

Salla i Pisarek chociaż są razem już ponad rok to jest jedna kwestia, która mocno ich różni. Chodzi tutaj o kwestię macierzyństwa. Podobno Salla jest już na to gotowy, ale influencerka ma na ten temat nieco inne zdanie. Pisarek prowadzi swoje media społecznościowe, gdzie posiada nieco ponad milion osób obserwujących z całego świata. Osoby te mają okazję zobaczyć na własne oczy, jak wygląda jej życie. Swoje posty publikuje na Instagramie.

Sam Salla również prowadzi swój Instagram. W porównaniu do jego żony ten nie jest aż tak popularny, ponieważ na ten moment jego konto posiada nieco ponad 100 tysięcy obserwujących. Możliwe jest jednak to, że po walce ta liczba znacznie się zwiększy.