Roberto Soldić powraca do klatki!

Ostatnimi czasy słuchy o Roberto Soldiću mocno zaniknęły. Jednak wiemy już, że Roberto Soldić zadebiutuje podczas najbliższej gali ONE Championship, która będzie miała miejsce z piątku na sobotę. Czego możemy spodziewać się po zawodniku?

Minął już prawie rok odkąd Roberto Soldić stał się podwójnym mistrzem KSW. Zdobył on pas kategorii półśredniej i średniej. Od tego czasu o zawodniku było bardzo cicho oprócz momentu, w którym to Soldić postanowił wybrać federację ONE Championship, zamiast federacji KSW.

Przyszedł jednak czas na jego debiutancką walkę, która będzie miała miejsce już w ten weekend. Roberto Soldić na samym początku swojej przygody z ONE Championship zawalczy z Muradem Ramazanovem. Ich walka odbędzie się na gali ONE, która odbędzie się na Filipinach.

Sama gala ONE zapowiada się dość ciekawie, ponieważ main eventem będzie walka Reiniera de Riddera z Anatolym Malykhinem. Warto nadmienić, że obaj zawodnicy nie przegrali dotychczas w swoich karierach. Dlatego też, pojedynek elektryzuje fanów MMA.

Galę będzie można obejrzeć za pomocą polskiego kanału FightKlub, natomiast transmisja gali odbędzie się o godzinie 2:00. Natomiast występu Chorwata możemy spodziewać się około godziny 4:30 czasu polskiego.

Czytaj również:  Skandal na gali MB Boxing Night 14!