Robert Ruchała pewny swego, przed walką z Parnassem!

Robert Ruchała

Robert Ruchała już w tym tygodniu, będzie miał okazję zmierzyć się w klatce z Saladinem Parnassem. Walka dwóch mistrzów tymczasowych, będzie o pełnoprawny pas kategorii piórkowej, o który Saladine Parnasse miał walczyć z Marianem Ziółkowskim. Na dzień dzisiejszy jest to jednak wiatr historii, tak więc przed wielką szansą staje Robert Ruchała, który jak sam twierdzi, jest niezwykle dobrze nastawiony, do tego pojedynku. Sprawdźcie sami!

We wczorajszym programie Octagon Live, Robert Ruchała miał okazję porozmawiać, na temat swojego najbliższego pojedynku z Saladinem Parnassem. Według Polaka, nie jest on wcale gorszy od Francuza, który już od kilku lat, jest rewelacją KSW, w kategorii piórkowej.

Robert Ruchała wierzy, że jest w stanie rywalizować na równym poziomie z Parnassem, co chce pokazać już w najbliższą sobotę, podczas gali KSW 85. Polak dodaje, że widzi to, jak porusza się Francuz, skutkiem czego widzi różne luki, które są do wykorzystania, podczas walki. Jego analiza pozwala znaleźć słabe punkty, które Parnasse ma, jak każdy inny zawodnik.

Dodatkowo, Robert Ruchała potwierdza, że aktualnie wyłącznie ćwiczy i analizuje swojego przeciwnika, aby być na niego maksymalnie przygotowanym, już w najbliższą sobotę.

Program z Robertem Ruchałą jest dostępny poniżej:

Czytaj również:  Juras zdradził, z kim zarobił najwięcej!