Robert Bryczek w UFC?!

Jeśli ta informacja potwierdzi się oficjalnie, będziemy mieć hit w polskim MMA! Robert Bryczek, według informacji z Twittera, może zasilić w niedługim czasie szeregi UFC. Informacja nie jest w żaden sposób potwierdzona oficjalnie, jednak pochodzi od internetowych „insiderów”, związanych z UFC. Skutkiem tego, pozostaje nam tylko trzymać kciuki, aby kolejny Polak, zasilił szeregi UFC!

Robert Bryczek to aktualny zawodnik federacji Oktagon MMA, w której realizował swój ostatni pojedynek, w którym to już w przeciągu 56 sekund, poradził sobie z Samuelem Kristoficem, który posiada całkiem przystępny rekord zawodowy, ponieważ jest to wynik 16-6.

Co ciekawe, Robert Bryczek miał dalej walczyć dla federacji Oktagon MMA. Mówiło się nawet o jego kolejnym starciu, w którym to Rober Bryczek miał walczyć o tytuł organizacji Oktagon MMA. Jego przeciwnikiem miał być Patrick Kincl, który jest równie mocnym nazwiskiem, w świecie MMA. Walczył on bowiem z takimi zawodnikami jak Roberto Soldić, czy z Tomaszem Romanowskim.

Warto dodać, że Robert Bryczek na ten moment, może pochwalić się serią pięciu zwycięstw z rzędu. Wiemy, że jest to bardzo uprzywilejowana pozycja dla osób, które liczą na angaż w UFC.

Poniżej informacja z Twittera:

Czytaj również:  Denis Załęcki odpowiada Kamiszce!