Rafał Kijańczuk zabiera głos po przegranej na KSW 82!

Sobotnia gala KSW 82 nie była mówiąc delikatnie szczęśliwa dla Rafała Kijańczuka. Ten, pomimo przewagi warunków fizycznych, nie poradził sobie z Bogdanem Gnidko, ulegając mu już w pierwszej rundzie pojedynku. Styl, w którym Rafał Kijańczuk przegrał, jest także bardzo niesatysfakcjonujący, ponieważ ten oddał pozycję parterową, co wykorzystał podręcznikowo Gnidko. Teraz czas na słowa od samego zawodnika, czyli Rafała Kijańczuka.

Rafał Kijańczuk za pomocą swoich mediów społecznościowych przyznaje, że wykonał ogromny błąd, właśnie po obaleniu, które doprowadziło do jego przegranej. Zawodnik KSW dodaje, że błędem mogło być także kontynuowanie walki po nielegalnym uderzeniu, którego dopuścił się Bogdan Gnidko. Jak twierdzi Rafał Kijańczuk, błędem mogło być prowadzenie tej walki do końca.

Zawodnik KSW przekazuje, że był bardzo dobrze przygotowany przed tą walką i wychodził do niej, w bardzo dobrej formie. Dodatkowo, w jego opinii, kontrolował on walkę praktycznie do samego końca, zarówno pod względem przewagi siły, jak i siły ciosów.

Rafał Kijańczuk wierzy, że jeszcze będzie miał okazję pokazać, jaką ma wartość w klatce i że wynosi lekcje z błędów, które popełnił.

Czytaj również:  Marcin Wrzosek mocno do Don Kasjo!