Rafael Fiziev wraca do treningów!

Nie możesz doczekać się kolejnej walki Rafaela Fizieva dla Ultimate Fighting Championship? W takim razie ucieszy Cię fakt, że zawodnik wrócił do treningów!

Rafael Fiziev swój ostatni pojedynek stoczył z Mateuszem Gamrotem na gali UFC on ESPN+ 86. Starcie czołowych lekkich zwieńczyło to wydarzenie i zapewniło kibicom wielu emocji. Obronną ręką z pojedynku wyszedł Mateusz Gamrot, który wygrał przed czasem przez poważną kontuzję rywala.

Zawodnik dwa miesiące temu przeszedł operację. Zakończyła się sukcesem, podobnie jak okres rekonwalescencji, ponieważ 30-letni zawodnik pojawił się w klubie Tiger Muay Thai. Można zatem uznać, że Rafael Fiziev rozpoczął rzeźbienie formy przed powrotem do startów dla amerykańskiego giganta. Kiedy możemy spodziewać się jego kolejnej walki? Tego jeszcze nie wiemy!

Warto jednak przypomnieć, że reprezentant Azerbejdżanu w ostatnim czasie nie ma zbyt dobrej passy. Na dwie stoczone walki, za każdym razem odnosił porażkę. Raz musiał uznać wyższość Justina Gaethjego, który pokonał go większościową decyzją sędziów punktowych. Następna porażka była dość pechowa, ponieważ doznał kontuzji i tym samym zapewnił zwycięstwo Polakowi. Wcześniej jednak miał passę sześciu zwycięstw. Czy zatem znów powróci na szczyt? Trzymamy za to kciuki!

Jego powrót został pokazany właśnie na tym zdjęciu:

Czytaj również:  Mateusz Gamrot zapowiada grubą walkę!