Rafael Fiziev odpowiedział na walkę Mateuszowi Gamrotowi!

Jak wspominaliśmy jeszcze wczoraj, Mateusz Gamrot postanowił odpowiedzieć na wpis Fizieva, który zaczął poszukiwać przeciwnika do walki, za pomocą swoich mediów społecznościowych. Nie trzeba było długo czekać na odpowiedź Polaka, który zaproponował mu walkę. Fiziev bardzo szybko odpowiedział na wpis Mateusza Gamrota i jeszcze wczoraj wykazał wstępne zainteresowanie pojedynkiem. Co stoi jednak na przeszkodzie, aby zwieńczyć tą walkę? Sprawdźcie sami!

O ile Rafael Fiziev jest faktycznie zainteresowany walką z Mateuszem Gamrotem, o tyle ma on problem w kwestii rund, które zaproponował Mateusz Gamrot. Rafael Fiziev potwierdził, że także chętnie zawalczyłby we wrześniu tego roku, jednak chciałby, aby był to pojedynek tylko na 3 rundy. Z kolei Mateusz Gamrot lubi walczyć w dłuższych pojedynkach i to właśnie one często sprawiają, że na samym końcu wydolność Polaka potrafi przeważyć o jego wygranych w oktagonie.

O takim stanie rzeczy wie zapewne sam Rafael Fiziev, który wolałby walczyć wyłącznie w trzech rundach po to, aby w nich zamknąć walkę z Polakiem.

Jaka będzie odpowiedź Mateusza Gamrota? Z pewnością chwilę na nią poczekamy, ponieważ sztab trenerski i sam Mateusz Gamrot muszą przeanalizować taką ewentualność. Zapewne jednak, jeśli nie będzie innych możliwości i propozycji do walk, Mateusz Gamrot powinien „przyklepać” takie warunki. Zapewne jednak nie obejdzie się bez mediacji, za pomocą mediów społecznościowych.

Czytaj również:  Gigantyczne zarobki Floyda Mayweathera za walkę pokazową!