Rafael dos Anjos chce walczyć z Conorem McGregorem!

Conor McGregor nie musi przejmować się brakiem zainteresowania bądź ofert walk w oktagonie. W ostatnim czasie chęć walki z nim wyraził Rafael dos Anjos, który jest gotów zmierzyć się z Irlandczykiem w połowie roku. Oczywiście nie zabrakło również przytyku na temat ewentualnego dopingu, którzy bierze Irlandczyk.

Warto wspomnieć, że obaj zawodnicy mieli spotkać się w ringu w przeszłości. Było to w momencie, w którym Rafael dos Anjos posiadał pas wagi lekkiej, natomiast Conor McGregor w tym czasie szedł dywizję wyżej. Finalnie do starcia nie doszło, ponieważ Rafael dos Anjos doznał groźnej kontuzji. Czy jednak na horyzoncie może czekać ich walka? Jest to ciekawy pomysł!

Rafael dos Anjos postanowił wypowiedzieć się na temat aktualnej sytuacji Irlandczyka i zaprosić go do walki w oktagonie. Jak twierdzi Brazylijczyk, zasłużył na walkę z Conorem McGregorem i chce do takiej walki doprowadzić w najbliższym czasie. Sam zawodnik bardzo żałuje swojej kontuzji, która uniemożliwiła mu walkę z Conorem. Przypomnijmy bowiem, że Brazylijczyk w tym czasie doznał złamania stopy.

Rafael dos Anjos dodał, że Conor McGregor ma teraz czas na to, aby pozbyć się wszystkich nielegalnych środków, które brał w ostatnim czasie. Jest to ewidentny przytyk po to, aby rozwścieczyć Irlandczyka, co mogłoby doprowadzić do takiego zestawienia.

Na dzień dzisiejszy, Conor McGregor nie odniósł się do słów Brazylijczyka.

Czytaj również:  Denis Załęcki i „Gleba” zawalczą dwóch na dwóch!