Radosław Paczulski ogłoszony na XTB KSW Colosseum 2!

Radosław Paczulski był ostatnimi czasy przymierzany do gali XTB KSW Colosseum 2. Jak więc można się domyślać, jego walka jest już dopięta a jego przeciwnik jest już wybrany. Jeśli nie będzie większych niespodzianek, jego przeciwnikiem powinien być Michał Materla, o którym wspominaliśmy w jednym, z ostatnich newsów.

Jeśli ominął Was news na temat powrotu Michała Materli właśnie na KSW Colosseum 2, warto wspomnieć, że zawodnik bardzo pozytywnie wypowiedział się na temat umiejętności Radosława Paczulskiego i jego progresu w sporcie. Dodatkowo, Michał Materla wyraził chęć do walki z Radosławem Paczulskim na sportowych warunkach. Między zawodnikami nie ma złej krwi, ponieważ bardzo dobrze znają się i darzą się szacunkiem. Natomiast dzięki takiemu pojedynkowi Michał Materla, mógłby jeszcze raz zaszczycić wszystkich fanów KSW, swoim nazwiskiem, na karcie walk.

Biorąc pod uwagę, że Radosław Paczulski jest już oficjalnie ogłoszony, wydaje się, że ogłoszenie jego przeciwnika, którym najprawdopodobniej będzie Michał Materla, jest tylko kwestią czasu!

Czytaj również:  11 walka dodana do karty KSW 77!