Pudzianowski już trenuje w WCA!

To miejsce pozna każdy! Mariusz Pudzianowski udostępnił za pomocą swoich mediów społecznościowych migawkę z treningu. Widać, że znany zawodnik KSW powrócił do WCA, gdzie jeszcze do nie dawna odbywały się jego treningi. Ucina to więc wszelkie spekulacje odnośnie tego, gdzie Mariusz Pudzianowski będzie przygotowywał się do walki z Arturem Szpilką!

Mariusz Pudzianowski powrócił do WCA, gdzie będzie trenował pod okiem Arbiego Shamaeva. Jest to bardzo istotna zmiana, ponieważ mówi się w kuluarach, że wpływ na postawę Mariusza Pudzianowskiego w jego ostatnim pojedynku miała kadra trenerska, która musiała zostać zmieniona z uwagi na fakt, że trenerzy Mariusza Pudzianowskiego są powiązani z Mamedem Khalidovem i nie chcieli brać udziału w przygotowaniu Mariusza Pudzianowskiego, właśnie do tego pojedynku.

Jak jednak widać na poniższym filmie, wszystkie zażyłości są już za nimi i teraz Mariusz Pudzianowski, może trenować pod okiem specjalistów od MMA, którzy są sławni na całą Polskę. Pozostaje oczekiwać, jak ten czas zostanie wykorzystany i jak Mariusz Pudzianowski zostanie przygotowany do kolejnego, bardzo mocnego zestawienia, w swojej karierze.

Poniżej potwierdzenie powrotu Mariusza Pudzianowskiego do WCA:

Czytaj również:  KBN Show – wszystko na temat tej gali