Prime Show MMA 4: Królestwo – podsumowanie gali!

PRIME MMA SHOW 4 jest już za nami! Dlatego też, przygotowaliśmy obszerne podsumowanie tej gali, które możecie zobaczyć tylko na naszym serwisie internetowych. Zainteresowane osoby zapraszamy do zapoznania się z przebiegiem całej gali!

Gala PRIME MMA SHOW 4 odbyła się 26 listopada w Szczecinie. Hala Netto Arena w Szczecinie była wyświetlana już o godzinie 19:00, natomiast pierwsza walka miała miejsce jeszcze przed godziną 20:00, na kanale YouTube organizacji PRIME MMA. Niestety, od samego początku można było zauważyć małą liczbę publiczności, która co prawda przybywała cały czas, jednak w bardzo nieśmiały sposób. Można tym samym sądzić, że ze względu na lokalizację i datę, PRIME MMA SHOW 4 nie zapełniło hali w taki sposób, jaki organizatorzy mogliby sobie tego życzyć.

Skutkiem tego, między pierwszą walką a drugą, minęła aż godzina czasu!

Kiedy jednak PRIME MMA SHOW ruszyło na dobre (około godziny 20:30), mogliśmy rozsiąść się na fotelach i oglądać pojedynki, które toczone były zaskakująco szybko. Warto bowiem nadmienić, że już pierwsza walka na PRIME MMA SHOW 4 trwała zaledwie… 13 sekund!

PRIME MMA SHOW 4: Przebieg walk:

Piotr Kałuski vs. Rafał Sportowy Świr Gawron:

Walka bez większego historii. Piotr Kałuski był faworytem tego spotkania i nie zawiódł swoich kibiców. Już w pierwszej rundzie zaznaczył swoją przewagę, natomiast druga runda była dla obu zawodników problematyczna, ze względu na brak tlenu. Niemniej jednak, to właśnie Sportowy Świr łapał bardzo trudno oddech, skutkiem czego Piotr Kałuski ostatkami sił rozbił swojego przeciwnika. TKO w drugiej rundzie pozwoliło Piotrowi Kałuskiemu wygrać ten pojedynek.

Tomek Olejnik vs. Patryk Robalini Śliwa:

W tej walce chyba nikt nie spodziewał się wielkiej niespodzianki. Olejnik szybko zdominował swojego przeciwnika, choć i ten miał swoje małe momenty. Niemniej jednak, Robalini nie jest zawodnikiem odpornym na ciosy, skutkiem czego bardzo szybko poddał się bez większej chęci nawiązania walki ze swoim przeciwnikiem. Dzięki temu, Tomasz Olejnik wygrywa już w pierwszej rundzie przez TKO.

Czytaj również:  Czym są gale typu freak fight?

Ewa Piątkowska vs. Anna Andrzejewska:

Spotkanie Pań mogło zaskoczyć. Pomimo tego, że to Ewa Piątkowska dominowała wszystkie 3 rundy, Anna Andrzejewska była w stanie wytrzymać z nią pełen dystans. Zastanawiać może fakt, że Andrzejewska nawet nie próbowała wejść w nogi swojej przeciwniczki przez całą walkę. Zabrakło parteru, który mógł odmienić losy tej walki. Całość toczona była jednak w stójce, co pasowało zdecydowanie Ewie Piątkowskiej, która przez 3 rundy punktowała zarówno w dystansie jak i półdystansie. Pełna kontrola i zasłużona wygrana Ewy Piątkowskiej!

Adam Soroko vs. Damian Stifler Zduńczyk:

Kolejna walka, która nie wyszła poza pierwszą rundę. Soroko bardzo szybko chciał zaznaczyć swoją obecność i zrobił to w chaotyczny, aczkolwiek bardzo skuteczny sposób dla siebie. Skutkiem tego, Stifler bardzo szybko poddał się swojemu przeciwnikowi, z którym nie chciał nawiązać większej wymiany. Soroko wygrywa w 30 sekundzie, pierwszej rundy!

Artur Sowiński vs. Adam Okniński:

Ciekawa walka, która o dziwo, trwała pełne 3 rundy. Obaj zawodnicy podchodzili do siebie z szacunkiem, co było widoczne przez wszystkie rundy. Niemniej jednak, to Artur „Kornik” Sowiński był o wiele bardziej aktywnym zawodnikiem, który punktował swojego przeciwnika i co jakiś czas próbował na nim technik, które były miłe dla oka. Adam Okniński wykonał kilka ciekawych szarż, jednak nie przyniosły one oczekiwanego efektu. Skutkiem tego, Artur Sowiński wygrał przez decyzję!

Łukasz Wawrzyniak vs. Michał Gorzelańczyk:

Walka odbyła się w boksie, w małych rękawicach. Pomimo większej aktywności „Bagietki”, zdecydowanie celniejszy i bardziej silniejszy był „Kamerzysta”, który wyłączył swojego przeciwnika już w pierwszej rundzie. Pomimo tego, że „Bagietka” szybko wstał i chciał kontynuować pojedynek, nie został dopuszczony do dalszej walki.

Karolina Zusje Smogulecka vs. Esmeralda Godlewska:

Walka bez większej historii. Zusje w swoim stylu, szybko zaatakowała swoją przeciwniczkę i zdominowała ją w oktagonie. Jak zwykle, Esmeralda Godlewska nie była gotowa na walkę i większą wymianę ciosów. Skutkiem tego, Zusje wygrała przez TKO już w pierwszej rundzie!

Czytaj również:  GROMDA 11 - podsumowanie!

Kasjusz Don Kasjo Życiński pok. Paweł Popek Mikołajuw:

Main event gali PRIME MMA 4 może pozostawiać duży niedosyt. Niestety, Popek nie był w stanie w żaden sposób zagrozić swojemu przeciwnikowi. Co więcej, pomimo zapewnień odnośnie wydolności tlenowej, Popek już w pierwszej rundzie schodził z dużymi problemami właśnie z tlenem. Druga runda była już tylko formalnością. Don Kasjo zarówno w pierwszej, jak i drugiej rundzie trafiał Popka jak chciał, natomiast ten drugi nie był w stanie odpowiedzieć w żaden sposób. Skutkiem tego, Don Kasjo wygrywa w drugiej rundzie!

Pełne wyniki walk PRIME MMA 4:

Walka wieczoru 

  • Kasjusz „Don Kasjo Życiński” vs. Paweł „Popek” Mikołajuw – Don Kasjo wygrywa przez TKO, Runda 2

Karta główna:

  • Karolina „Zusje” Smogulecka vs. Esmeralda Godlewska – Zusje wygrywa przez TKO, Runda 1 (K-1, małe rękawice)
  • Łukasz „Kamerzysta” Wawrzyniak vs. Michał „Bagieta” Gorzelańczyk – Kamerzysta wygrywa przez TKO, Runda 1 (boks, małe rękawice)
  • Artur Sowiński vs. Adam Okniński – Artur Sowiński wygrywa przez decyzję
  • Adam Soroko vs. Damian Stifler Zduńczyk – Adam Soroko wygrywa przez TKO, Runda 1, 0:30
  • Ewa Piątkowska vs. Anna Andrzejewska – Ewa Piątkowska wygrywa przez decyzję
  • Tomek Olejnik vs. Patryk Robalini Śliwa – Tomek Olejnik wygrywa przez TKO, Runda 1, 0:47
  • Konrad „Skolim” Skolimowski vs. Emilian Księciunio Bayer – Skolim wygrywa przez TKO, Runda 1
  • Piotr Kałuski vs. Rafał Sportowy Świr Gawron – Piotr Kałuski wygrywa przez TKO, Runda 2
  • Aleksandr „Sasha” Muzheiko vs. Adrian Cios – Sasha wygrywa przez TKO, Runda 1, 0:13