PRIME MMA z blokadą na platformie YouTube!

Federacja PRIME MMA może mówić o sporych problemach, przed swoim najbliższym wydarzeniem. Konto federacji otrzymało bowiem 7 dniowe ostrzeżenie i jednocześnie blokadę, przez którą nie będzie w stanie publikować żadnych treści, aż do dnia 14 lub 15 stycznia. Przypominamy, że gala ma miejsce 13-go stycznia, czyli w sobotę!

Kłopoty PRIME wydają się być już oficjalne, ponieważ sama federacja przyznała, że dzisiejszy program, który miał odbyć się na platformie YouTube, zostanie wyświetlony za pośrednictwem ich serwisu. Skutkiem tego mamy praktycznie pewność co do tego, że federacja nie będzie w stanie przeprowadzić żadnego programu promującego swoje sobotnie wydarzenie, na platformie YouTube.

Co więcej, federacja PRIME MMA jest zmuszona do tego, aby także i jutrzejszą konferencję, udostępnić za pomocą swojej platformy. Warto tutaj dodać, że otwarte konferencje i otwarte walki na platformie YouTube, są dla federacji freak fightowych największym okresem żniw, w których wykupuje się najwięcej licencji PPV. Oznacza to, że federacja musi liczyć się z dużymi stratami.

Za co PRIME otrzymało ostrzeżenie? Za ostatni film, który przedstawiał darmową walkę Bagiety i Jasia Kapeli. Według YouTube, film naruszył zasady społeczności YouTunbe, co doprowadziło do ostrzeżenia i blokady. Nie wiadomo jaki dokładnie podpunkt został złamany przez federację.

Poniżej potwierdzenie tej sytuacji:

Czytaj również:  Popek wypowiedział się na temat federacji PRIME!