PRIME MMA 6 wyniki – podsumowanie całej gali!

Gala PRIME MMA 6 wyniki odbyła się w Toruniu, wczorajszego wieczora. Pomimo iż walki zdecydowanie oddały względem emocji, organizatorzy jak zwykle musieli mierzyć się z problemami. Tym razem, doszło do bardzo długiego przedłużenia otwarcia samego wydarzenia, które finalnie ruszyło przed godziną 21:00, co jest bardzo zaskakującym wynikiem. Bardzo trudno stwierdzić, jaki był powód przedłużenia otwarcia samego wydarzenia, ponieważ organizatorzy nie odnieśli się do tego tematu. Niemniej jednak, kiedy PRIME MMA 6 ruszyło, mogliśmy oglądać 11 bardzo ciekawych walk, które kończyły się zaskakującymi wynikami. Sprawdźcie sami!

Paweł „Księżniczka” Tyburski vs. Kasjusz „Don Kasjo” Życiński:

Paweł Tyburski bardzo dobrze rozpoczął walkę, skracając w niej dystans i próbując trafić pod rękawice Kasjusza, który trzymał się za podwójną gardą. Don Kasjo otrzymywał kolejne ciosy, lecz wydawały się nie robić na nim wrażenia, ponieważ ten odpowiadał tylko śmiechem. Z koeli Kasjusz kontrował mocnymi prostymi, a także sierpowymi uderzeniami. Paweł Tyburski również pokazał, że jego te ciosy „nie ruszają”. Po dwóch minutach walki doszło do pierwszego liczenia Kasjusza, który upadł po mocnym ciosie Tyburskiego. Pierwsza runda zmierzała do końca, jednak Tyburski coraz mocniej napierał na swojego przeciwnika, skutkiem czego Don Kasjo był liczony drugi raz, w pierwszej rundzie pojedynku.

Druga runda zaczęła się od kontynuacji wyniszczania Kasjusza, przez Pawła Tyburskiego. Co prawda Don Kasjo znów wyglądał świeżo na początku pojedynku, jednak Paweł Tyburski znów bez większych problemów, posłał Kasjusza na matę. Co więcej, nie było to jedno sprowadzenie Kasjusza na deski, ponieważ za chwilę znów Paweł Tyburski popisał się zarówno siłą, jak i celnością w klatce. Doszło do sytuacji, w której do klatki musiała zostać wezwana lekarka, która wykluczyła Kasjusza z pojedynku, ze względu na brak widoczności w jednym oku. Skutkiem tego, Paweł Tyburski pewnie wygrywa swój pojedynek!

Czytaj również:  Fight Exclusive Night 44 za nami! Poznaj nazwiska zwycięzców!

Jacek „Muran” Murański vs. Maciej „Stary Wiewiór” Wiewiórka:

Walka Jacka Murańskiego z Maciejem Wiewiórką miała krótki i jednostronny przebieg. Na samym początku można było wyczuć, że Jacek Murański dysponuje zdecydowanie większą siłą, od swojego oponenta. Skutkiem tego, bardzo szybko posłał go na deski. Stary Wiewiór wydawał się być zupełnie bezbronny w odniesieniu do nawałnicy, którą w klatce zapewniał mu Jacek Murański. Skutkiem tego, bardzo szybko Stary Wiewiór ponownie znalazł się na deskach i było widać po nim nie tylko zmęczenie, lecz także zakłopotanie w walce. Walka jednak nie trwała długo, ponieważ po dwudziestu sekundach, Stary Wiewiór znalazł się ponownie na deskach, przez co przegrał swoją walkę, przez TKO.

Mateusz „Tarzan” Leśniak vs. Adam Soroko:

Walka rozpoczęła się od szybkiego obalenia Soroko przez Tarzana, który nie miał z tym problemu, ze względu na różnicę wagi. Soroko co prawda próbował nawiązać walkę i przeszedł do swojej ofensywy, uderzając dynamicznie i mocno Tarzana, który jednak nie przestraszył się ciosów swojego przeciwnika i miał go cały czas, z góry. W pewnym momencie walka zaczęła się robić bierna, ponieważ Soroko ewidentnie „wystrzelał się”, ze swoich wszystkich sił. Natomiast Tarzan również nie atakował zbyt mocno, skutkiem czego sędzia zdecydował podnieść walkę. Kiedy tak się stało, Soroko spróbował zaskoczyć latającym kolanem, jednak ta technika nie wyszła mu zupełnie, ponieważ przewrócił się i wylądował na macie. Wtedy też, Tarzan przejął inicjatywę i po rzuceniu swojego rywala na ziemię, zasypał go gradem ciosów. Soroko przegrywa swoją walkę!

Walka wieczoru:

Paweł „Księżniczka” Tyburski pokonał Kasjusza „Don Kasjo” Życińskiego przez TKO, w drugiej rundzie.

Karta główna:

Jacek „Muran” Murański pokonał Macieja „Starego Wiewióra” Wiewiórkę przez TKO, w pierwszej rundzie,

Czytaj również:  Bellator – najważniejsze informacje o gali MMA

Mateusz „Tarzan” Leśniak pokonał Adama Soroko przez techniczny nokaut, w pierwszej rundzie,

Dominik Skowyra i Dawid „Ambro” Ambroziak pokonali Grzegorza „Hellboy’a” Głuszcza i Alexandra „The Bestię” Grossa, w pierwszej rundzie,

Michał „Bagieta 2.0” Gorzelańczyk pokonał Tomasza Olejnika przez duszenie, w pierwszej rundzie,

Grzegorz „Szuli „Szulakowski pokonał Rafała Jackiewicza jednogłośną decyzją sędziów,

Damian „Dzik” Graf pokonał Macieja Rataja przez techniczny nokaut, w pierwszej rundzie,

Aleksandra „Ms. Danielka” Daniel pokonała Patrycję Izydorczyk przez nokaut, w drugiej rundzie,

Damian „The Karpi” Kasprzak pokonał Ronaldo „Czarnego Polaka” Mirandę przez techniczny nokaut, w pierwszej rundzie.

Karta wstępna (dostępna na YouTube):

Kacper „Polish Machine” Miklasz pokonał Artura „Głuchego” Głuchowskiego, niejednogłośną decyzją sędziów,

Erwin Burzyński pokonał Mateusza „Mister Matiiego” Górskiego przez techniczny nokaut, w pierwszej rundzie.