PRIME 5 z oficjalną kartą walk na sobotę!

Po wielu trudnościach związanych z dopięciem karty walk, PRIME SHOW MMA 5 pochwaliło się pełną kartą walk, która jest już potwierdzona, na najbliższą sobotę. Skutkiem tego, znamy już wszystkich zawodników piątej odsłony gali freakowej, która tym razem zawita do Wrocławia. Sprawdźcie sami!

Na ostatniej prostej, PRIME MMA miało małe problemy ze swoją kartą walk. Wypadł między innymi jeden z zawodników, który co ciekawe, ale wystąpił na pierwszej konferencji przed PRIME 5. Z kolei inni zawodnicy mieli nieścisłości co do tego, w jakiej płaszczyźnie będą odbywać się ich walki. Warto przypomnieć, że zarówno Adrian Cios jak i Łukasz Magical nie mogli dogadać się co do formuły, w której wystąpią.

Dziś jednak wydaje się, że wszystkie wątpliwości zostały rozwiane i każdy z zawodników doskonale wie, w jakiej formule zawalczy. Dowiedzieliśmy się także, że będziemy mogli obejrzeć aż dwie walki, które będą darmowymi walkami, udostępnionymi na kanale YouTube, federacji PRIME.

Zawodnikiem, który na ostatni moment doszedł do federacji jest „The Karpi”, który na co dzień, powiązany jest ze światem piłki nożnej.

Poniżej cała karta walk:

Czytaj również:  Poznaliśmy co-main event gali UFC 288!