Prezes FEN zawalczy podczas gali PRIME 5!

Zestawienia gali PRIME 5 zaczynają być coraz bardziej ciekawe. Jeszcze wczoraj, kolejnym zawodnikiem PRIME MMA został Paweł Jóźwiak, czyli słynny już Prezes FEN. Trzeba przyznać, że ogłoszenie akurat tego zawodnika, jest dość zaskakujące. Niemniej jednak, nazwisko Pawła Jóźwiaka z pewnością jest trafione, jeśli chodzi o wybór na rynku freak fighterów. Z kim może zostać zestawiony Paweł Jóźwiak?

Paweł Jóźwiak jest bez wątpienia, osobą bardzo pożądaną w świecie freak fightów. Bardzo szybko wyrobił sobie bardzo mocną renomę na rynku i dziś kibice freakowi, chcą oglądać go w oktagonie. Oczywiście wybór PRIME przez Jóźwiaka jest z pewnością sporym zaskoczeniem, jednak warto pamiętać o tym, że zna się on bezpośrednio z oficjalnym właścicielem federacji, czyli Tomaszem Bezrąkiem.

Z kim zmierzy się Paweł Jóźwiak? Bardzo trudno jest spodziewać się kogoś konkretnego, w tym zestawieniu. Wszystko ze względu na to, że Marcin Najman miał za chwilę toczyć swój bój podczas gali High League 7, która jak wiadomo od wczoraj, nie wiadomo czy dojdzie do skutku. Z kolei Boxdel jest szykowany jako przeciwnik Pawła Jóźwiaka, pod koniec roku.

Z oficjalnych kanałów PRIME MMA dowiedzieliśmy się dziś, że ogłoszenie przeciwnika Pawła Jóźwiaka miało mieć miejsce dziś, lecz kibice będą musieli poczekać na to, nieco dłużej. Z kolei dziś poznamy kolejne zestawienie, które będzie miało miejsce podczas gali PRIME 5!

Czytaj również:  Daniel Rutkowski zmierzy się Adamem Soldaevem na XTB KSW Colosseum 2!