Prezes FEN w mocnych słowach odpowiada Różalowi!

Paweł Jóźwiak w ostatnim czasie jest mocno zaczepiany w mediach. Skutkiem tego, musi w kolejnych wywiadach bronić się i odpowiadać na zaczepki różnych osób, ze świata MMA. Prezes FEN wydaje się być coraz bardziej sfrustrowany tą sytuacją, dlatego można odczuć fakt, iż odpowiada on coraz mocniej swoim oponentom. Sprawdźcie sami!

W ostatniej rozmowie dla TVReklama, prezes FEN został zapytany o słowa Marcina Różala, który stwierdził, że w wypadku gdy promotor płaci swoim zawodnikom po 500 czy 1000 złotych, natomiast sam udziela się w federacji freakowej, to nie jest to fer.

Paweł Jóźwiak kiedy tylko dowiedział się o tych słowach, które wypowiedział Różal stwierdził, iż są one nieprawdziwe i nawet najbardziej początkujący zawodnicy mogą liczyć na większe gaże, walcząc dla FEN.

Prezes FEN postanowił odpowiedzieć Różalowi w zdecydowanie mocniejszych słowach, ponieważ powiedział on, że Różal „miał już swoje 5 minut”, natomiast dziś jest już po jego sportowej karierze. Dodatkowo zdziwiony i zirytowany Paweł Jóźwiak jeszcze raz potwierdził to, że nie wie, skąd Marcin Różalski bierze takie ceny, natomiast takich stawek w FEN po prostu nie uświadczy żaden zawodnik.

Na samym końcu Paweł Jóźwiak dodał, że Marcin Różalski musi mieć bardzo małą wiedzę na temat tego, co dzieje się aktualnie w federacjach sportowych. Dodał on, że na dzień dzisiejszy początkujący zawodnik może liczyć na kwotę rzędu 4 tysięcy złotych. Natomiast nie Marcinowi Różalskiemu jest oceniać to, ile Paweł Jóźwiak bierze za walkę. Prezes FEN dodał, że jest to jego prywatna sprawa i on nie zagląda innym w kieszeń.

Czytaj również:  Czy Pudzianowski znalazł już nowy klub?