Poznaliśmy walkę wieczoru gali UFC 292!

Main Event gali UFC 292 został już zaprezentowany. W klatce zawalczy Aljamain Sterling i Sean O’Malley. Zawodnicy UFC zawalczą o pas kategorii koguciej. Natomiast w co main evencie zawalczy Zhang Weili z Amandą Lemos. Obie walki zostały bardzo dobrze przyjęte, jeśli chodzi o wiernych fanów UFC.

Federacja UFC postanowiła już po gali UFC 291, która odbyła się w Salt Lake City, promować kolejne swoje wydarzenie. W sieci pojawił się już trailer, który odsłonił pewne karty, związane z pojedynkami, które zobaczymy na kolejnej gali, sygnowanej logiem UFC.

Warto dodać, że nie tylko walka wieczoru, lecz także co main event, będzie walką o pas. Druga walka wieczoru będzie polegać bowiem na obronie pasa, przez niezwyciężoną Zhang Weili, która będzie bronić pasa kategorii słomkowej, kobiecej. Jej rywalką będzie Brazylijka, Amanda Lemos. Obie panie są niezwykle atkywnymi zawodniczkami w oktagonie, przez co możemy liczyć na porządną walkę, z obu stron.

Jeśli chodzi o main event, jest on zwieńczeniem kilku miesięcy wzajemnych ataków, poprzez social media. Zarówno Seaon O’Malley, jak i Aljamin Sterling nie żałowali sobie gorzkich słów, w ostatnim czasie. Zwieńczeniem ich konfliktu, ma być walka, do której trailer znajdziecie poniżej:

Czytaj również:  Norman Parke twierdzi, że jest w kontakcie z UFC!