Poznaliśmy przeciwnika Borysa Mańkowskiego na XTB KSW 78?

Podczas najbliższego XTB KSW 78, będziemy mieli okazję znów oglądać Borysa Mańkowskiego w klatce oktagonu. Zawodnik wystąpi w Szczecinie. Do dnia dzisiejszego nie znaliśmy jednak przeciwnika Borysa. Sytuacja może się jednak zmienić, ponieważ na mediach społecznościowych są pewne przecieki, które mogą nas naprowadzić na jego potencjalnego przeciwnika. Zapraszamy!

Podczas ostatnich sesji pytań na Instagramie, Valeriu Mircea potwierdził swoją walkę na XTB KSW 78. Biorąc pod uwagę jego parametry, byłby to idealny przeciwnik właśnie dla Borysa Mańkowskiego.

Valeriu Mircea ostatni raz dla KSW walczył podczas KSW 76. Zmierzył się on z Gracjanem Szadzińskim, którego znokautował, bez większych problemów, w ciągu dwóch minut. Zawodnik jest więc jak najbardziej groźny, skutkiem czego, walka z Borysem Mańkowskim byłaby zdecydowanie, widowiskowa.

Zawodnik z Mołdawii cieszy się także bardzo ciekawym rekordem, który jest aktualnie, na poziomie 27-8-1. Skutkiem tego, rekordy obu zawodników są bardzo przybliżone (przypomnijmy, że Borys Mańkowski ma aktualnie rekord 22-10-1).

Biorąc pod uwagę powyższe kwestie, byłaby to z pewnością, bardzo ciekawa walka, której nie można wykluczyć!

Czytaj również:  Skandal na gali MB Boxing Night 14!