Poznaliśmy co-main event gali UFC 288!

Stało się! Znamy już co main event gali UFC 288. Niestety, nie zobaczymy w nim Janka Błachowicza. Niemnie jednak, sama walka powinna zaciekawić fanów UFC, ponieważ do walki wejdzie Gilbert Burns i Belal Muhammad. Obaj zawodnicy dają spore show zarówno podczas walk, jak i przed nimi. Skutkiem tego, możemy spodziewać się bardzo ciekawej koncepcji, jeśli chodzi o co main event gali UFC 288.

Pomimo tego, że walka na samym początku była skazywana raczej na porażkę ze względu na limity wagowe, dziś dowiadujemy się, że zawodnikom finalnie udało się dogadać. Trzeba przyznać, że medialna wojna chwilę trwała i przyniosła dość zaskakujące rozwiązanie. Co ciekawe, pojedynek obu zawodników będzie eliminatorem do walki mistrzowskiej. Skutkiem tego, walka idealnie pasuje do co main eventu, który zaplanowany jest na 6 maja, podczas UFC 288.

Warto zaznaczyć, że walka została zakontraktowana aż na pięć rund, co jest raczej dość niestandardowym rozwiązaniem, jeśli chodzi o walkę eliminatora.

Niestety, pomimo szybkiej akceptacji planu, Jan Błachowicz nie będzie miał okazji do tego, aby zmierzyć się z Paulo Costą, w maju.

Czytaj również:  Mirosław Okniński broni Denisa Załęckiego!