Powstaje film o polskim rynku freak fight!

Mało kto spodziewał się takiego obrotu spraw. Szalony Reporter łączy swoje siły z Konradem Niewolskim. W planach jest stworzenie pierwszego polskiego filmu na temat freak fightów. Jak to może wyglądać w praktyce?

Warto przypomnieć, że Konrad Niewolski to autor takich filmów jak „Symetria” oraz „Asymetria”. O ile ten pierwszy okrzyknięty został wielkim sukcesem polskiej kinematografii, o tyle ten drugi, okazał się filmem bardzo niszowym, który nie zgromadził tak dużej publiczności, jak wydawało się reżyserowi.

Teraz Konrad Niewolski postanowił połączyć siły zarówno z Szalonym Reporterem, jak i Arkiem Tańculą, aby stworzyć zupełnie nowy, niszowy film, dotyczący gal typu freak fight. Co ciekawe, film musi być już w dość zaawansowanej fazie, ponieważ jak zdradzili panowie, jego premiera jest planowana na wrzesień przyszłego roku. W filmie będziemy mogli zobaczyć zarówno prawdziwych wojowników sceny freak fight w Polsce, jak i aktorów:

Co ciekawe, Szalony Reporter dodał, że będzie to czarna komedia, która ma za zadanie wyśmiać środowisko freak fight w Polsce. W filmie zostanie poruszonych także kilka scen zza kulis, o których widzowie nie mają pojęcia do dziś.

Arek Tańcula dodał, że w filmie będziemy mogli oglądać przykładowo „akcję z pod Żabki”, której autorem jest Jacek Murański.

Jeśli jesteście ciekawi większej ilości szczegółów odnośnie tej produkcji, zapraszamy do wywiadów poniżej:

Czytaj również:  Michał Oleksiejczuk poznał nowego rywala!