Popek zawalczy na gołe pięści!

Popek jest już twarzą federacji GROMDA od jakiegoś czasu. Od samego początku wszyscy fani zastanawiali się, czy były zawodnik takich federacji jak KSW, FAME czy PRIME, zawalczy na gołe pięści. W ostatnim wywiadzie Mariusz Grabowski rozwiał wszelkie wątpliwości i potwierdził występ Popka w przyszłości, na gali GROMDA.

Według tego, co powiedział Mariusz Grabowski w jednym z wywiadów, Popka zobaczymy już niedługo, podczas jednej z najbliższych gal GROMDA. Mariusz Grabowski dodał także, że obaj panowie są już dogadani, co do konkretnego pojedynku, na gali GROMDA. Co więcej, Popek wzbudza duże zainteresowanie zagranicznych zawodników, którzy mogą być jego najbliższymi przeciwnikami.

Wiele mówiło się także i o tym, że przeciwnikiem Popka może być Piotr Szeliga. Sam Popek wyraził zainteresowanie taką walką, ponieważ szanuje on Piotra Szeligę i są w dobrych stosunkach. Dzięki temu, mogliby dać dobrą walkę sportową, która na gali GROMDA mogłaby dobrze wypaść.

Patrząc na profil zawodnika, jakim jest Popek, bardzo możliwe, że wystąpi on podczas gali GROMDA 13. Byłoby to idealnym nawiązaniem do pechowej 13-tki, która może być motywem przewodnim, kolejnej gali. Są to jednak tylko nasze przypuszczenia i trudno łączyć to z jakimikolwiek faktami.

Czytaj również:  Mateusz Murański wypożyczony na High League!