Popek pokazuje mocny trening przed PRIME MMA 4!

PRIME MMA 4 zbliża się coraz większymi krokami. Już za mniej niż miesiąc, będziemy mogli oglądać znów w klatce Popka, czyli samozwańczego „Króla Albanii”. Jak aktualnie wygląda stan Popka i przygotowania do walki? Sprawdźcie sami!

Ostatnia walka Popka na FAME MMA niestety zawiodła fanów. Pomimo bardzo mocnego zestawienia, walka skończyła się bardzo szybko, przez kontuzję ręki Popka. Sam Popek po walce wyznał, że ręka nie była w pełni sprawna i gotowa do walki. Poskutkowało to groźnie wyglądającą kontuzją, do której doszło podczas walki z Normanem Parke.

Popek i jego perypetie z FAME MMA

W ostatnim z wywiadów, Popek bardzo mocno odniósł się na temat swojego poprzedniego pracodawcy. Według niego, FAME MMA pierw zgadzało się na walkę w PRIME, skutkiem czego, Popek sumiennie przykładał się do kolejnych treningów. Kiedy jednak sytuacja zmieniła się, Popek nadal chce walczyć w PRIME, ponieważ dla niego, pierwotne słowo jest ważniejsze od pieniędzy czy układów.

Popek w mocnym treningu przed PRIME!

Wielu widząc zestawienie Popka z Don Kasjo stwierdziło, że Popek znów wychodzi po łatwe pieniądze, jednocześnie nie chcąc dać z siebie wiele w oktagonie. Popek oczywiście dysponuje wielką siłą, jednak to Don Kasjo jest pięściarzem, natomiast walka będzie odbywać się w boksie. Wielu kibiców słusznie zaczęło się obawiać tego, jakoby Popek miał znów wyjść po łatwe pieniądze.

Jak jednak widać będzie na poniższym filmie, Popek ćwiczy w tym momencie elementy wydolnościowe i szybkościowe. Oczywiście, między dwoma zawodnikami nadal będzie spora przepaść, ponieważ Don Kasjo jest o wiele młodszy i chudszy, przez co prędkość będzie po jego stronie. Natomiast widać, że Popek chce jak najlepiej przygotować się do swojej walki:

Czytaj również:  Marcin Wrzosek na temat płac w KSW i Freak Fight!