Popek komentuje swój udział na gali PRIME MMA 4!

Nie milkną echa wczorajszego wieczoru, na którym mogliśmy oglądać drugą już konferencję gali PRIME SHOW MMA 3. Oprócz wielu skandalicznych występów, których byliśmy świadkami tego wieczoru, bardzo ważnym wydarzeniem okazuje się walka Popka z Donem Kasjo, która została zakontraktowana w boksie.

Co ciekawe, Popek już wcześniej dołączył do ekipy PRIME, o czym informował ich Instagram. Jednak do tej pory nie miał on żadnej podpisanej walki. Dodatkowo, swoje ostatnie wystąpienie w klatce Popek zakończył bardzo poważną kontuzją ręki. Przypominamy, że Popek zmierzył się z Normanem Parke. Jednak walka bardzo szybko została przerwana z uwagi na uszkodzenie ręki Popka.

Jak wygląda sytuacja zdrowotna Popka?

Po ogłoszneiu kolejnej, hitowej walki Popka, media od razu zaczęły wypytywać samego zawodnika o jego stan zdrowotny. Popek był oczywiście głównie pytany o swoją kontuzję ręki. Były zawodnik KSW i jak już można się spodziewać, także i federacji FAME przyznał, że nie doszedł jeszcze do pełnej sprawności ręki i musi więcej czasu poświęcić rekonwalescencji tej ręki. Dodajmy jednak, że również i Don Kasjo zmagał się z kontuzją, która wymusiła na nim operację na obu łokiach.

W tym samym wywiadzie Popek stwierdził, że decyzja na temat walki z Don Kasjo w boksie była bardzo szybka. Zastanawiał się jednak czemu nie zaproponował on swojemu przeciwnikowi walki w MMA:

Poniżej cały wywiad z Popkiem:

Czytaj również:  Walka Szpilki i Wrzoska na KSW 78 odwołana!