Pojawiło się nagranie z walki Pawła Pająka o tytuł mistrza Muay Thai w Tajlandii!

Paweł Pająk ma za sobą wielki sukces! Sięgnął po tytuł mistrza Muay Thai w Tajlandii. Teraz na kanale jego brata Piotra – ”Podróże Wojownika” pojawiło się nagranie z całego pojedynku!

Paweł Pająk to zawodnik, który idzie jak burza. Na jego koncie jest sporo sukcesów, a w ostatnim czasie zyskał poważne doświadczenie zawodowe i odnotowywał zwycięstwa na terytorium Tajlandii. Jednym z ważniejszych jest oczywiście tytuł mistrza Muay Thai. Teraz w lutym 2024 roku czeka go walka w  Bangkoku na Stadionie Lumpinee jako reprezentant Polski na Mistrzostwach Świata WBC.

Zanim jednak do niej dojdzie, możemy obejrzeć jego wyczyn w Tajlandii. Wszystko dzięki jego bratu, Piotrkowi, który jest znany fanom freak fightów. Ma bowiem za sobą kilka walk w największych freakowych organizacjach w naszym kraju, w tym na przykład w FAME MMA i PRIME SHOW MMA. Teraz związany jest kontraktem z Clout MMA. Oprócz tego Piotrek prowadzi też kanał ”Podróże Wojownika” i to właśnie na nim pojawiło się nagranie z ostatniej walki Pawła Pająka, którą wygrał przed czasem. Warto to obejrzeć, bo Polak zaprezentował się z naprawdę dobrej strony.

Film od samego autora newsa dostępny jest poniżej:

Czytaj również:  Walka Elon Musk kontra Mark Zuckerberg odbędzie się!