Piotr Szeliga zdradził, z kim miał walczyć w KSW!

W ostatnim Q&A Piotra Szeligi, jego fani mieli możliwość zadawania mu różnorodnych pytań. Nie było tematów tabu, tak więc nie zabrakło pytań o jego kolejne pojedynki, w tym o wielkie marzenie Piotra, jakim jest występ w KSW.

Warto dodać, że na dzień dzisiejszy Piotr Szeliga jest jedną z bardziej rozpoznawalnych gwiazd w świecie freak figtów. Co więcej, Piotr miał już okazję debiutować z ciekawymi postaciami, takimi jak Krystian Pudzianowski. Dlatego od dawna, jego kolejnym celem był słynny „Pudzian”,

Na dzień dzisiejszy Piotr Szeliga stoczył dla Fame MMA aż 4 pojedynki na różnorodnych zasadach. Ostatnia jego walka była z Normanem Parke, którą Piotr Szeliga przegrał.

Szeliga mógł walczyć dla KSW?

Starcia Piotrka Szeligi miały odbywać się na różnych galach. Z informacji krążących w sieci można było wywnioskować, iż Szeliga zostanie wypożyczony na jeden pojedynek do High League. Tak jednak nie stało się do dnia dzisiejszego, ponieważ obie federacje nie doszły do porozumienia. Szeliga był rozpatrywany jako rywal dla Bad Boya, czyli Denisa Załęckiego.

Wracając jednak do gali KSW, według samego zainteresowanego, był on rozpatrywany jako alternatywa do walki wieczoru na KSW 59.

!– „Powiem wam tak, że… Było już takie zapytanie od strony włodarzy KSW do włodarzy Fame’u, czy wypożyczyliby mnie na walkę z Mariuszem Pudzianowskim, jak Bombardier miał tę kontuzję. I się zgodzili.”

– „Ale wtedy Mariusz Pudzianowski zmienił zdanie i wtedy wzięli Nikolę [Milanovicia] do walki. Ale myślę, że tak.. Jakbym dostał jakiegoś przeciwnika, z którym mógłbym normalnie powalczyć to jak najbardziej. Ale drugie pytanie – czy organizacji by się to opłacało? Przecież mogliby taką walkę zrobić u siebie na gali. Więc… to chyba tylko dla zasady.”

Jak widać, walka była faktycznie rozpatrywana i mogła dojść do skutku. Jednak poniżej prezentujemy wideo, na którym sam Mariusz informuje, iż Szeliga musi zasłużyć na walkę z nim:

Czytaj również:  KSW 72 – zapowiedź gali i karta walk