Piotr Pająk poważnie znokautowany w Tajlandii!

Piotr Pająk jest dobrze znaną twarzą gali Freak Fight w Polsce. Oprócz tego, podróżnik i Youtuber bardzo często podróżuje właśnie do Tajlandii, aby brać udział w różnych sparingach, treningach a nawet w brutalnych walkach, które mają miejsce w sercu Tajlandii. Jego pierwszy, oficjalny pojedynek możemy zobaczyć na jego kanale Youtuber. Niestety, Piotr nie może zaliczyć tego pojedynku do udanych, choć był w nim duży potencjał. Sprawdźcie sami!

.

Piotr Pająk od wielu lat podróżuje po całym świecie. Stałym punktem na jego mapie jest Tajlandia, która przez wielu uważana jest za światową stolicę Muay Thai, które jest popularne na całym świecie.

Do tej pory Piotr Pająk miał okazję doznać ciężkich treningów i sparingów podczas swoich wyjazdów do Tajlandii. Jak jednak pokazuje jego ostatnie video umieszczone na serwisie Youtube, były zawodnik Fame MMA czy Prime MMA postanowił także spróbować swoich sił w prawdziwych pojedynkach, które mają miejsce właśnie w Tajlandii.

Jak poszło Piotrowi Pająkowi w tym pojedynku?

Co ciekawe, cały pojedynek układał się bardzo solidnie pod względem planu i kondycji Polaka. Jednak w Tajlandii zawodnicy mają maksymalne przygotowanie tlenowe i są niezwykle cierpliwi. Skutkiem tego, walka Piotra Pająka została przerwana, ponieważ doznał on w ostatnim etapie swojej walki bardzo groźnego urazu głowy.

Kiedy wydawało się, że Piotr Pająk ma walkę delikatnie pod kontrolą, jego przeciwnik dzięki błędowi Polaka, udał się na maksymalną kontrolę, która spowodowała liczne rozcięcia na głowie Polaka. Skutkiem tego, narożnik Piotra Pająka musiał przerwać walkę zawodnika. Groźny moment został zarejestrowany poniżej na video.

Wskutek obrażeń, Piotr Pająk miał nałożonych aż 31 szwów na swoją głowę!

Czytaj również:  Kibice zawalczą na WOTORE 6!