Piotr Kacprzak o krok od UFC!

Piotr Kacprzak może mówić o bardzo dużym wyróżnieniu. Jako mistrz organizacji Babilon MMA, jest o krok od tego, aby zasilić szeregi największej organizacji MMA, na świecie. Mowa oczywiście o UFC, które jest bardzo blisko pozyskania kolejnego Polaka!

Piotr Kacprzak w Babilon MMA dzierży pas wagi piórkowej. Nic więc dziwnego, że jest łakomym kąskiem na rynku fighterów, ponieważ wspomniana waga potrzebuje nowego narybku, który będzie zasilał największe federacje MMA na świecie.

Jeśli chodzi o samo UFC, informacja wyszła od managera Piotra Kacprzaka. Piotr Kacprzak zakwalifikował się do turnieju o nazwie Dana White’s Contender Series, który jest przepustką dla młodych fighterów z perspektywami na przyszłość. Warto dodać, że jest to elitarny turniej, do którego dostać może się tylko garstka fighterów.

Na ten moment Piotr Kacprzak ma być rezerwowym zawodnikiem, który wejdzie do walki w momencie kontuzji jednego z uczestników. Jak jednak wiadomo, kontuzje w świecie MMA i na tak wysokim poziomie, gdzie zawodnikom zależy niezwykle mocno na sławie i wynikach, zdarzają się bardzo często. Niewykluczone więc, że Piotr Kacprzak będzie miał okazję wykazać się w walce, co może otworzyć mu drogę do UFC!

Czytaj również:  Wszystko na temat gali Babilon MMA