Piotr Bestia Piechowiak powraca do freak fightów!

O tym powrocie mówiło się już od jakiegoś czasu, ponieważ sam zainteresowany w kilku wywiadach wspomniał, że powróci do klatki freak fightowej federacji. Tym razem Piotr Bestia Piechowiak nie wystąpi na gali FAME, ponieważ podpisał umowę z CLOUT MMA. Skutkiem tego, zobaczymy go już 28 września, w oktagonie nowej federacji.

Piotr Bestia Piechowiak wraca do klatki oktagonu po dłuższej przerwie. Kiedy zrezygnował z freak fightów, pozostawił po sobie bardzo dobry rekord, który do dziś jest 3:0. Skutkiem tego, Piotr Bestia Piechowiak jako jeden z nielicznych freaków, ma czysty rekord, bez żadnej przegranej.

Niestety, na ten moment federacja CLOUT MMA nie ujawnia przeciwnika Piotra Piechowiaka, jednak można zakładać, że będzie to ktoś, podobnym rekordem i gabarytem. Na ten moment trudno dociekać, kim może być przeciwnik Bestii choć już wiadomo, że fani chętnie zobaczyliby go w klatce z Popkiem, o czym informował sam Piotr Bestia. Dziś jednak nie wiemy, jak wygląda sytuacja Popka i to, jak potoczą się jego losy w walkach. Popek miał bowiem wystąpić na gali GROMDA 15, która odbędzie się jeszcze w tym roku.

Jak jednak zwraca uwagę sama federacja, o przeciwniku Piotra Piechowiaka dowiemy się już niedługo!

Czytaj również:  Denis Załęcki i „Gleba” zawalczą dwóch na dwóch!