Pierwsza konferencja FAME 18 już za godzinę!

Jeśli nie macie planów na dzisiejszy wieczór, już za godzinę, będziecie mieli okazję skorzystać z możliwości obejrzenia za darmo, pierwszej konferencji przed galą FAME 18. Wydarzenie jak zwykle, będzie transmitowane live na YouTube, gdzie będziemy mogli obejrzeć wszystkich zawodników, którzy będą na najbliższej karcie walk, która odbędzie się w Łodzi. Zapraszamy!

Konferencje przed galami FAME są już bardzo sławne. Występuje tam nie tylko cała karta walk, lecz także i śmietanka osób, powiązanych z freak fightami i nie tylko. Na dzień dzisiejszy zapowiada się pełne zestawienie, ponieważ jeszcze wczoraj, Amadeusz Ferrari potwierdził, że powraca do Polski. Zdał on relację z samego samolotu, dlatego też można się spodziewać jego obecności w Łodzi.

Wśród najbardziej wyczekiwanych zestawień, warto zwrócić uwagę na występ Natana Marconia, który ma walkę z Daro Lwem. Obaj panowie bardzo się nie lubią, dlatego możemy spodziewać się z ich strony bardzo mocnych zwrotów akcji i zaskakujących pomysłów, na konferencję.

Warto zwrócić uwagę, że jednym ze współprowadzących dzisiejszą konferencję będzie Gimper, który pierwszy raz wcieli się w rolę współprowadzącego. Oprócz niego, będzie oczywiście znany i niezawodny Hubert Mściwojowski.

Konferencja będzie dostępna pod tym linkiem:

Czytaj również:  Misiek z Nadarzyna chce kolejnej walki z Najmanem!