Pierwsza gala Strike King z mocną ekipą!

Już jakiś czas temu dochodziły do nas informacje o tym, że na polskim rynku pojawi się nowa federacja – Strike King. Jej specjalizacją mają być walki  K-1 w małych rękawicach. Od tamtego czasu była cisza, ale teraz poznajemy już pierwsze nazwiska, które pojawią się na wydarzeniu nowej organizacji i trzeba przyznać, że zapowiada się naprawdę grubo!

Właścicielem nowej organizacji, która wchodzi na polski rynek jest Bartosz Batra i Tomasz Sarara . Bartosz Batra to doświadczony i ceniony zawodnik K-1 i  muay-thai. Tomasz Sarara też może poszczycić się pewnymi sukcesami na swoim koncie, ponieważ to topowy zawodnik kategorii ciężkiej w K-1. Organizacja Strike King faktycznie będzie skupiać się na walkach oczywiście na zasadach K-1, ale w małych rękawicach. To ulubiona formuła walki Tomasza Sarary, więc nic dziwnego, że cieszy się nowym projektem, o czym zresztą poinformował fanów w mediach społecznościowych.

Na oficjalnych kanałach organizacji (na koncie facebookowym i na YouTubie) pojawiły się nawet informacje odnośnie pierwszego wydarzenia Strike King. Choć oficjalnej daty jeszcze nie podano, to Strike King podało już wielu uczestników. Patrząc po nazwiskach, możemy być pewni, że emocji nie zabraknie!

Podczas pierwszego eventu nowej organizacji będziemy mogli zobaczyć między innymi Łukasza Rajewskiego, który jest zawodnikiem Konfrontacji Sztuk Walki. Rajewski to Mistrz Polski, Europy oraz Świata w kick-boxingu. W ringu pojawi się też sam Tomasz Sarara, Mariusz ”Wiking” Wach, czy Gracjan Szadziński.

Do tego, Alan Kalski, który jest dwukrotnym zdobywcą Pucharu Polski K-1 i mistrzem federacji HFO i FSC. Na gali Strike King 1 zawalczy też Krzysztof Mariańczyk, Maciej Karpiński, czy Szymon Dałek. Czyż nie zapowiada się ciekawie?

Czytaj również:  Santos vs Hill