Pierwsza gala Hybrid MMA coraz bliżej!

Wielkimi krokami zbliżamy się do pierwszej gali organizowanej przez Hybrid MMA. Co dokładnie wiadomo na jej temat? Kiedy planowana jest gala organizacji Hybrid MMA? Kto weźmie udział w walce wieczoru? Odpowiadamy!

Hybrid MMA to zupełnie nowa organizacja na polskiej scenie mieszanych sztuk walki. Jej włodarze pragną stworzyć hybrydę pomiędzy walkami zawodowców a celebrytów, stąd też sama nazwa organizacji. Tym samym podczas wydarzeń organizowanych przez Hybrid MMA nie zabraknie walk czysto sportowych, w których będą liczyć się umiejętności, ale też pojawiają się takie, w których fani obejrzą starcia ludzi ze świata show biznesu, internetu, czy telewizji.

Pierwsza gala zbliża się wielkimi krokami, bo zaplanowano ją na 4 listopada. W walce wieczoru na gali Hybrid MMA: Początek zobaczymy Michała Dreczkowskiego. Zawodnik ze Słupca swój ostatni występ miał 14 października podczas gali KSW 87, gdzie zmierzył się z Vojtechem Garbą. Po niemal 15-minutowej walce Polak wygrał i zaliczył tym samym udany debiut w barwach największej polskiej federacji MMA. Kilka miesięcy wcześniej (w czerwcu 2023) Michał Dreczkowski został mistrzem kategorii ciężkiej bułgarskiej organizacji RPC. W sumie na swoim koncie ma cztery wygrane walki w zawodowej karierze MMA. Na pierwszej gali Hybrid MMA zmierzy się z Arturasem Kudresovasem. Litwin jak do tej pory wygrał dwie walki dla litewskiej organizacji King of Kings. Ma też czarny pas judo, więc będzie to bardzo ciekawe starcie.

Skoro nowa federacja ma w planach organizację hybrydowych walk, to oczywiście nie mogło zabraknąć starcia celebrytów. W walce wieczoru celebrytów na obecną chwilę podano tylko nazwisko jednego z jej bohaterów. Będzie nim Patryk “Black Panther” Akinyeye, a więc twórca instagramowy, który ma też pewne sukcesu w mieszanych sztukach walki. W czerwcu 2023 roku zawodnik wziął udział w gali Silesian MMA 10, gdzie znokautował kolanem Ireneusza Strawę na gali. Podczas gali 4 listopada “Black Panther” zmierzy się z osobistością świata mediów, a jej nazwisko poznamy 30 października. Kogo obstawiacie?

Czytaj również:  Alan Kwieciński wypowiedział się na temat Michała Pasternaka