Phil De Fries zabrał głos na temat swojego przeciwnika!

Main event podczas gali KSW 79 został już ogłoszony. Skutkiem tego, pojawiają się pierwsze informacje, na temat tego zestawienia. Do głosu doszedł także aktualny mistrz wagi ciężkiej Phil De Fries, który poinformował, że jest bardzo zadowolony z doboru przeciwnika. Nic dziwnego, ponieważ ma on okazję do rewanżu, więc będzie na to wydarzenie szczególnie zmotywowany.

Jak już wcześniej wspominaliśmy, bardzo trudno o przeciwnika dla Phila De Friesa, który wśród zawodników KSW nie ma sobie aktualnie równych, w swojej kategorii wagowej. Jeszcze nie tak dawno wydawało się, że nieuchronnym spotkaniem jest walka Pudzianowskiego z De Friesem, jednak jak widać, KSW chce poczekać trochę później, na takie zestawienie.

Ważne jest także to, że sam Phil De Fries czuje motywację do walki, ponieważ jak podał on za pomocą swoich mediów społecznościowych, jest bardzo podekscytowany takim zestawieniem. Wszystko przez możliwość rozliczenia się z najgorszymi czasami i jednocześnie możliwość dokonania zemsty, związanej z pierwszą przegraną.

Dziś nie ulega wątpliwości że to Phil De Fries jest na papierze zdecydowanie mocniejszym zawodnikiem od swojego przeciwnika. Pamiętajmy jednak, że w klatce dochodziło niejednokrotnie do różnych wyników, czego przykładem jest chociażby KSW 78 i dwa szokujące wyniki zestawień, na tej gali.

Czytaj również:  Damian Janikowski na High League 5!