Petr Yan i Merab Dvalishvili w walce wieczoru!

Poznaliśmy hitowe zestawienie, które będzie miało miejsce podczas marcowej gali UFC Fight Night. W walce wieczoru zmierzy się Petr Yan i Merab Dvalishvili. Jest to czołówka wagi koguciej, która będzie miała okazję zapewnić kibicom najlepsze doznania, podczas kolejnej edycji gali UFC Fight Night.

Zestawienie jest z pewnością bardzo łakomym kąskiem dla wszystkich kibiców, którzy bacznie obserwują wagę kogucią w UFC. Obaj zawodnicy idą łeb w łeb, pokonując swoich oponentów. Skutkiem tego, tylko kwestią czasu było ich zestawienie. Panowie zostali jednak ze sobą zestawieni, skutkiem czego, zawalczą ze sobą już 11 marca, w Las Vegas. Zestawienie jest już mocno komentowane przez fanów UFC, którzy wyrażają duże zadowolenie z tej walki.

Przypomnijmy, że Petr Yan jest na 2 miejscu w rankingu wagi koguciej. Natomiast Merab Dvalishvili zajmuje 3 miejsce, w tej samej kategorii wagowej. Dodatkowo, jest to zawodnik, który ma serię aż 8 zwycięstw z rzędu. Dzięki temu, jest to godny przeciwnik dla 2 miejsca, w zestawieniu wagi koguciej.

Jeśli chodzi o typy na tą walkę, bardzo trudno jest rozstrzygnąć je z góry. Wszystko zależy od tego, w którą stronę pójdzie pojedynek. Jeśli jednak panowie będą walczyć ze sobą pełen dystans, bliżej wygranej powinien być Rosjanin, ponieważ to on posiada większe doświadczenie w kwestii ilości rund i walk na pełnym dystansie.

Czytaj również:  Kontrowersje wobec kolejnego ogłoszenia na High League 5!