Paweł Tyburski chciałby stanąć do rewanżu z Wampirem!

Paweł Tyburski

Paweł Tyburski chciałby stanąć do rewanżu z Michałem Pasternakiem. Już po samej walce Tyburski zapewniał, że stać go na więcej i liczy na kolejne spotkanie z Pasternakiem w niedalekiej przyszłości, bo jest w stanie go pokonać…

Paweł Tyburski szybko wróci do klatki FAME MMA, bo już drugiego września będzie można go zobaczyć podczas 19 edycji w Krakowie. To właśnie podczas tego wydarzenia dojdzie do rewanżowego starcia z Alberto Siamo. Po raz pierwszy panowie mieli okazję zmierzyć się w main evencie High League. Tybori okazał się jednak lepszy i w drugiej odsłonie znalazł sposób na zastopowanie swojego przeciwnika.

Jeśli chodzi o umiejętności sportowe Pawła Tyburskiego, to znajduje się w czołówce najlepszych freak fighterów w Polsce. Przed walką z Michałem Pasternakiem Tybori mógł poszczycić się dobrą passą, ponieważ cztery razy z rzędu pokazał przewagę nad rywalami. Przed czasem udało mu się pokonać Denisa Załęckiego, Adama Soroko, czy nawet Łukasza Lupę.

Tyburski o rewanżu z Pasternakiem!

Podczas rozmowy z portalem FanSportu.pl Paweł Tyburski wspomniał o potencjalnym rewanżu z Michałem Pasternakiem. Oczywiście ma on nadzieje, że ostatecznie uda im stoczyć rewanżowy pojedynek w niedalekiej przyszłości, zwłaszcza że czuje się na siłach, by pokonać Michała Pasternaka.

Przypomnijmy, że do starcia Pasternak-Tyburski doszło na ostatniej gali FAME Friday Arena 1 we Wrocławiu. Ich walka odbyła się na zasadach K-1 w małych rękawicach. Pasternak zaskoczył wszystkich swoim game planem, który ułożył ze świetnym trenerem Mirosławem Oknińskim. Od samego początku było widać presję i agresję. Michał Pasternak nacierał na Tyburskiego z kolejnymi uderzeniami. Ten pokazywał w pojedynku charakter i próbował odpowiadać, ale i tak to była za mało. Wampir po pierwszej rundzie zmagał się z poważnym urazem, ale to nie przeszkodziło mu w przetrwaniu całej walki. Ostatecznie starcie zakończyło się po trzech rundach wygraną na korzyść Pasternaka przez jednogłośną decyzję sędziów.

Czytaj również:  Mistrz UFC odejdzie z pasem?