Paweł Pawlak przegonił Mameda Khalidova w rankingu KSW!

Dziś doszło do aktualizacji rankingów po gali KSW 76. Jedną z najciekawszych zmian jest pozycja Pawła Pawlaka, która został podmieniona na wyższą od tej, którą zajmuje Mamed Khalidov. Jest to świetna informacja dla Polaka, który jest aktualnie na fali wznoszącej w mieszanych sztukach walk!

KSW standardowo zaktualizowało rankingi po ostatnich walkach. Na ogół nie ma w nich wielu niespodzianek, jednak tym razem, zmiana w rankingu zwróciła uwagę wielu fanów, którzy najbardziej cieszą się właśnie tą zmianą.

Aktualny ranking KSW

Jak mówi aktualny ranking KSW, to właśnie Paweł Pawlak wskoczył na miejsce, które daje mu możliwość walki o tytuł wagi średniej, którą do tej pory dzierżył Mamed Khalidov. Z tego co już wiemy, Łodzianin zawalczy o pas już w kwietniu 2023 roku. Jego przeciwnikiem będzie któryś z zawodników z zestawienia Tomasz Romanowski vs Radosław Paczuski.

Pozostałe zmiany w rankingu KSW

Jeśli chodzi o inne, ciekawe zmiany zestawień, takie możemy zauważyć chociażby w wadze półśredniej. Aż o 4 miejsca poszybował Artur Szczepaniak, który znalazł się na 2 miejscu w swojej kategorii. Skutkiem tego, będzie on również brany pod uwagę w walce mistrzowskiej. Tutaj akurat nie będzie zaskoczenia, ponieważ naturalnym zestawieniem stanie się walka Bartosiński kontra Szczepaniak.

Warto również dodać, że Salahdine Parnasse jako aktualny posiadacz tymczasowego pasa wagi lekkiej, wskoczył na zasłużone, pierwsze miejsce w tej kategorii. Z kolei w wadze koguciej, awansował Zuriko Jojua, który dał na KSw 76 bardzo ładną technicznie walkę.

Czytaj również:  Denis Załęcki i „Gleba” zawalczą dwóch na dwóch!