Paweł Jóźwiak zawalczy jednak z Boxdelem?

Walka pomiędzy Pawłem Jóźwiakiem a Michałem Boxdelem Baronem wisi już, od kilku miesięcy. Niemniej jednak, do dziś brakowało jakichkolwiek szczegółów, odnośnie domniemanego pojedynku. Dziś jednak sytuacja się zmienia, ponieważ Szalony Reporter, za pomocą swoich mediów społecznościowych ogłosił, kiedy i gdzie może odbyć się ten pojedynek. Czy te spekulacje potwierdzą się? Jest to całkiem możliwe!

Jak podał Szalony Reporter, rzekomo doszło już do podpisania umowy na walkę, przez obu panów. Oznacza to, że w niedługim czasie, powinniśmy być świadkami ich starcia. Biorąc pod uwagę, jakie rzucali obaj zawodnicy, pierwsza ich walka powinna odbyć się w ramach gali FAME MMA, co potwierdza Szalony Reporter.

Według jego wiedzy, panowie już 17 lutego, podczas gali FAME MMA 17, będą mieli okazję skrzyżować rękawice w oktagonie. Niestety, zabrakło szczegółów, dotyczących zarówno samej formuły jak i ilości rund i ich czasu. Możemy jednak spodziewać się, że takie informacje, zostaną ujawnione tuż po nowym roku.

Przypomnijmy także, iż jeśli panowie dogadali się na pojedynek w ramach FAME MMA, ich rewanż będzie miał miejsce podczas jednej z kolejnych gali FEN. Byłaby to z pewnością walka, która pozwoliłaby zwiększyć przychody tej federacji, z uwagi na nowe grupy docelowe, do których dotarłby FEN. Jeśli więc obaj panowie faktycznie przystali na warunki bardzo kontrowersyjnego zestawienia, bardzo możliwe, że zobaczymy w 2023 roku aż dwie walki, w ich wykonaniu!

Poniżej prezentujemy oryginalny wpis Szalonego Reportera:

Czytaj również:  Kolejny pretendent po walce Błachowicza jest znany!