Paweł Jóźwiak trenuje z Don Kasjo!

PRIME Show MMA 3 jest już za nami. Po gali, włodarze federacji postanowili udać się do Zakopanego. Jednak bynajmniej po to, aby odpoczywać po gali. Zarówno Don Kasjo, jak i Paweł Jóźwiak, wybrali się w to miejsce właśnie po to, aby ciężko trenować do swoich pojedynków!

Jak już wiadomo, Don Kasjo wystąpi 26 listopada na gali PRIME Show MMA 4 w walce bokserskiej z Popkiem. To zestawienie z pewnością elektryzuje fanów, choć wydawać by się mogło, że to Don Kasjo będzie miał dużą przewagę nad cięższym od siebie Popkiem. Jednak warto wziąć pod uwagę fakt, iż Don Kasjo jest po różnego rodzaju operacjach, które mogą utrudnić mu boksowanie na takim tempie i intensywności, jak do tej pory.

Z kolei Paweł Jóźwiak ma przed sobą niepotwierdzony pojedynek z Marcinem Najmanem, który nie został jeszcze nigdzie zaanonsowany. Jedyne co wiemy na ten moment to to, że panowie mają spotkać się ze sobą jeszcze w tym roku, aby dokonać wspólnej walki.

Don Kasjo i Paweł Jóźwiak razem w Zakopanem!

Don Kasjo postanowił bardzo szybko na mediach społecznościowych pokazać, z kim dzieli swój czas wolny i treningowy. Jest nim Paweł Jóźwiak, który ćwiczy w towarzystwie Dona Kasjo. Panowie wrzucają dużo relacji, które kierują głównie do swoich oponentów. Poniżej jedno z nich:

Czytaj również:  De Fries komentuje starcie Pudziana z Mamedem