Paweł Jóźwiak na temat walki Wielki Bu vs. Nikola Milanović

W sobotę, podczas gali FEN 45 miała miejsce walka z kategorii Freak Fightowej. Wzięli w niej udział Wielki Bu i Nikola Milanovic, którzy mieli uzdatnić kartę gali FEN 45. Jak jednak szybko się okazało, walka była „do jednej bramki”, ponieważ Wielki Bu rozprawił się bez najmniejszych problemów z Nikolą, już w 1 rundzie pojedynku. Prezes FEN, Paweł Jóźwiak, postanowił odnieść się do tego pojedynku w jednym z wywiadów. Sprawdźcie sami!

Według Pawła Jóźwiaka, taki jest już sport i nigdy nie wiemy, jaki poziom będzie mieć dane zestawienie. Obaj zawodnicy mieli swoje podłoże sportowe, ponieważ Wielki Bu bił się już zawodowo, z kolei Nikola Milanović miał konfrontację z Mariuszem Pudzianowskim, dlatego było to dość ciekawym zestawieniem dla samych kibiców.

Paweł Jóźwiak powiedział, że był po rozmowie z Nikolą i sam Nikola przyznał, że nie był to jego dzień i po prostu zestresował się całą otoczką gali, która przygniotła go i nie mógł pokazać on żadnych umiejętności w klatce. Sam Paweł Jóźwiak potwierdził, że zna dobrze możliwości Nikoli i ten mógł pokazać zdecydowanie więcej w klatce, gdyby nie stres.

Poniżej macie całą wypowiedź prezesa FEN:

Czytaj również:  David Zawada zawalczy dla PFL!