Paweł Jóźwiak chce „wypłacić liścia” Skolimowi!

Kolejne wpisy na mediach społecznościowych Skolima raczej nie przysparzają mu powodów do radości. Były zawodnik federacji PRIME MMA coraz częściej zaczyna upominać się o swoją wypłatę, za ostatni występ podczas gali PRIME 4. Niestety, robi to w bardzo złym stylu, co już spotkało się z dużym odzewem ze strony publiki, a także samego Pawła Jóźwiaka, do którego między innymi, był kierowany ostatni wpis. Sprawdźcie sami!

W ostatnim wpisie na Instagramie Skolima, mieliśmy okazję widzieć bardzo złe połączenie wątków, które nie powinny być ze sobą mieszane. Mowa o nawiązaniu do śmierci Mateusza Murańskiego. Skolim postanowił wyrazić swoją nadzieję, jak bardzo zły jest świat freak fightów, który miał wpływ na zły stan Mateusza Murańskiego.

Skolim poinformował, że nie zamierza brać już udziału w przyszłych freak fightach, ponieważ od tego pomysłu odwiodła go jego babcia. Były zawodnik PRIME wyraził także żal, że Mateusz Murański nie miał przy sobie kogoś, kto także odciągnąłby go, od tego pomysłu.

Zawodnik dodał także, że nadal czeka na swoje pieniądze od PRIME MMA i oznaczył osoby, które związane są z federacją. Do swojej wiadomości dorzucił także profil Pawła Jóźwiaka, do którego skierował ostatnie zdanie, które miało uderzyć we włodarza FEN.

Szybka odpowiedź włodarza FEN:

Paweł Jóźwiak postanowił bardzo szybko odpowiedzieć na wpis Skolima, obiecując mu, że przy najbliższej okazji „wypłaci mu liścia wychowawczego”, aby ten opamiętał się. Dodatkowo, Paweł Jóźwiak mocno zaznaczył, że trzeba być zerem, aby wykorzystać śmierć zawodnika i tragedię ludzką do tego, aby załatwiać także i swoje sprawy.

Czytaj również:  Tybura vs Romanov – Polak pokonał trudnego rywala