Pawel Bomba zaatakuje na całego w klatce! (WIDEO)

Gala High League 4 zbliża się wielkimi krokami. Wczorajszy wieczór upłynął pod znakiem 2 konferencji, na której nie brakowało „dymów”. Praktycznie każdy panel miał swoje momenty, w których to widownia zgromadzona na miejscu miała co oglądać. Również wywiady, nie pozostawiły wątpliwości co do tego, jak mocne napięcie jest między wszystkimi uczestnikami walk, które zobaczymy już w tą sobotę!

Jednym z najgorętszych pojedynków na tej gali będzie walka pomiędzy Amadeuszem „Ferrarim” Roślikiem i Pawłem „Scarfacem” Bombą. Obaj panowie bardzo się nienawidzą, natomiast ich walka ma odbyć się na brutalnych zasadach. Ten fakt z pewnością dodaje wielkiej pikanterii wszystkim fanom mieszanych sztuk walk.

Na wczorajszych wywiadach również było ostro, choć tylko z udziałem jednego zawodnika powyższego zestawienia. Amadeusz Ferrari postanowił zaatakować jedną z osób, która udzielała właśnie wywiadu na zapleczu. Mowa o „Sadku”, który udzielał wywiadu Monice Laskowskiej.

Wideo poniżej:

Paweł Bomba zadowolony z brutalnych zasad pojedynku

Z drugiej strony warto pomówić także o przeciwniku Amadeusza. We wczorajszych wywiadach, Paweł Bomba bardzo dobrze wypowiadał się na temat zmian zasad w ich walce na High League 4. Udzielając wywiadu dla Fansportu TV, nie krył dużego zadowolenia, zresztą sprawdźcie sami:

– „Mordeczko, przecież ja tą zmianę wymyśliłem! Jak mam się nie cieszyć? Ja nie jestem niezdecydowaną małolatką. Ja wiem czego chcę – jego.”

Jak stwierdził sam Bomba, jego przeciwnik jest nieświadomy konsekwencji zmian zasad, na które się zgodził. Dodał także, że trenuje pełne MMA, co skutkuje tym, że łokcie z pewnością zostaną przez niego wykorzystane w klatce:

– „Bo jest nieświadomy, biedny…”

– „Dobrze się w takiej walce czuję. Poza tym łokcie i kolana w parterze jest to coś, co robię i dobrze mi z tym! Fajnie będzie, stary łokcie tną. Może już nie tylko ja będę „Scarface”, tylko on też. Zarysuje mu tę maskę!”

Czytaj również:  Jakie walki może stoczyć Tybura UFC?