Pawel Bomba zaatakuje na całego w klatce! (WIDEO)

Gala High League 4 zbliża się wielkimi krokami. Wczorajszy wieczór upłynął pod znakiem 2 konferencji, na której nie brakowało „dymów”. Praktycznie każdy panel miał swoje momenty, w których to widownia zgromadzona na miejscu miała co oglądać. Również wywiady, nie pozostawiły wątpliwości co do tego, jak mocne napięcie jest między wszystkimi uczestnikami walk, które zobaczymy już w tą sobotę!

Jednym z najgorętszych pojedynków na tej gali będzie walka pomiędzy Amadeuszem „Ferrarim” Roślikiem i Pawłem „Scarfacem” Bombą. Obaj panowie bardzo się nienawidzą, natomiast ich walka ma odbyć się na brutalnych zasadach. Ten fakt z pewnością dodaje wielkiej pikanterii wszystkim fanom mieszanych sztuk walk.

Na wczorajszych wywiadach również było ostro, choć tylko z udziałem jednego zawodnika powyższego zestawienia. Amadeusz Ferrari postanowił zaatakować jedną z osób, która udzielała właśnie wywiadu na zapleczu. Mowa o „Sadku”, który udzielał wywiadu Monice Laskowskiej.

Wideo poniżej:

Paweł Bomba zadowolony z brutalnych zasad pojedynku

Z drugiej strony warto pomówić także o przeciwniku Amadeusza. We wczorajszych wywiadach, Paweł Bomba bardzo dobrze wypowiadał się na temat zmian zasad w ich walce na High League 4. Udzielając wywiadu dla Fansportu TV, nie krył dużego zadowolenia, zresztą sprawdźcie sami.

Jak stwierdził sam Bomba, jego przeciwnik jest nieświadomy konsekwencji zmian zasad, na które się zgodził. Dodał także, że trenuje pełne MMA, co skutkuje tym, że łokcie z pewnością zostaną przez niego wykorzystane w klatce.

Czytaj również:  Mirosław Okniński broni Denisa Załęckiego!