Paweł Bomba z Dubaju prosto do więzienia?

Spodziewaliście się tego? Paweł Bomba zdecydował się na powrót do Polski! Czy zatem na lotnisku zgarnie go policja? Odpowiadamy!

Gwoli przypomnienia, Paweł Bomba, znany również jako Scarface, miał być częścią gali Clout MMA 1, a dokładniej miał zmierzyć się z Dominikiem Pudzianowskim. Na ostatnią chwilę wycofał się z tego pojedynku, a nawet całkowicie znikł z przestrzeni medialnej. Okazało się wtedy, że Paweł Bomba ze względu na słaby stan zdrowia, odbywał przerwę w wykonywaniu kary. Sąd penitencjarny postanowił odwołać swoją wcześniejszą decyzję, nakazując natychmiastowego doprowadzenia do zakładu karnego.

Prawnik zawodnika nie zdziała wiele, więc Paweł Bomba postanowił zakończyć przymusowe wakacje w Dubaju i wrócić do kraju, by dokończyć wyrok. W wywiadzie dla  AntyFaktów stwierdził nawet, że istnieje duże prawdopodobieństwo, że policja przywita go już na lotnisku i odwiezie do miejsca, gdzie będzie odbywał karę. Zatem w najbliższym czasie nie będzie nam dane go zobaczyć w kolejnych starcie. Klatkę MMA zamienia na więzienną!

Czytaj również:  Czy walka Bomby z Pudzianowskim na Clout MMA 1 jest zagrożona?