Paulina Hornik – walcząca influencerka w freak fightach!

Paulina Hornik

Paulina Hornik to osoba, która sporej grupie zainteresowanych kojarzy się z Teamem X. Jest bowiem byłą członkinią ekipy. Ma 25 lat, 163 centymetry wzrostu, waży około 60 kg. Większej grupie osób przedstawiła się jednak w momencie, kiedy to pojawiła się w ringu podczas gali Prime Show MMA 3, gdzie wygrała w dobrym stylu w swoim debiucie.

Hornik i Team X

Być może wiele osób zastanawia się, co to jest Team X. Chodzi tutaj o grupę osób, która przebywając w domie X nagrywa filmy na YouTube. Są to młode osoby z YouTuba, Tik Toka, czy po prostu influencerzy. Całość przypomina w pewien sposób Big Brothera. Do grupy należeli między innymi Natsu, Marcin Dubiel, czy właśnie Paulina Hornik. Cała trójka znana jest z występów we freak fight.

Team X jednak po pewnym czasie się rozpadł, a Natsu postanowiła stworzyć nowy program, jednak na wzór wspomnianego show. W tej grupie właśnie znalazła się Hornik. Obie młode dziewczyny były bardzo dobrymi przyjaciółkami. Paulina dołączyła tam w maju 2022 roku.

Walka w Prime Show MMA

28 sierpnia 2022 roku organizacja Prime Show MMA ogłosiła, że nową zawodniczką została Paulina Hornik. Nie jest to osoba aż tak znana, aby federacja postanowiła sama ją zaprosić. Wydaje się, że powodem tego jest odejście wspomnianej Natsu, która zrezygnowała z walk. Biorąc pod uwagę fakt, że obie panie przyjaźnią się od jakiegoś czasu to wybór padł właśnie na nią.

Pierwszą przeciwniczką Hornik podczas gali Prime Show MMA 3 1 października 2022 roku była Martyna Zbirańska znana jako “Pysia”. Warto powiedzieć, że obie panie nie toczyły przed pojedynkiem ze sobą żadnego konfliktu. Zapowiadało się zatem na dobre starcie, gdzie celem jednej i drugiej będzie zwycięstwo, ale w absolutnie sportowy sposób.

Czytaj również:  Z kim może zawalczyć Bombardier MMA i dlaczego warto go obstawiać?

Walka ta na gali została wybrana jako walka wieczoru, ale to chyba miało za cel przyciągnąć młodszą grupę osób, która dobrze wie, z kim mają do czynienia. Zasięgi, które posiadają obie panie były bodajże głównym argumentem takiego, a nie innego wyboru zarządzających organizacją Prime Show MMA. Trudno było wybrać z tego grona faworytkę, ponieważ o paniach nie wiadomo było nic, jeśli chodzi o ich przeszłość w sportach walki, ponieważ obie debiutowały w MMA.

Początek walki był lepszy dla Zbirańskiej, która ruszyła na swoją rywalkę. Udało jej się powalić Hornik na deski, ale nic z tego nie wynikło, bowiem była uczestniczka Teamu X odwróciła całą sytuację. W parterze to ona była w lepszej sytuacji i ją wykorzystała. Zasypała swoją rywalkę gradem ciosów, co spowodowało, że sędzia musiał bardzo szybko przerwać walkę. Ta zakończyła się jeszcze w czasie trwania 1 rundy. Debiut, chociaż na początku mało możliwy wypadł bardzo dobrze.

Konflikt z Lexy Chaplin

18 marca, a więc już niedługo Paulina Hornik odbędzie swój już 2 pojedynek w MMA. Jej przeciwniczką na gali High League 6 będzie Lexy Chaplin. Jak się okazuje pojedynek tej pary nie jest przypadkowy, ponieważ obie panie są od pewnego czasu skonfliktowane.

Wszystko zaczęło się od momentu, kiedy przyjaciółka Hornik, a więc Natsu walczyła z Lexy. Chaplin ten pojedynek przegrała, a Paulina dopingująca Natsu stwierdziła po walce, że Lexy jest po prostu słaba. Jak się okazuje to był tylko początek konfliktu, ponieważ ten zaczął się zaogniać przy okazji kolejnych miesięcy. Lexy Chaplin walczyła między innymi z Fagatą. Przyjaciółki znalazły się wówczas na trybunach i nabijały się z zawodniczki przy prezentacji obu walczących ze sobą.

To zachowanie nie spodobało się oczywiście Lexy i ta stwierdziła w jednym ze swoich streamów, że jej następną przeciwniczką ma być właśnie Paulina Hornik. Ta z czasem za swoje zachowanie zdążyła przeprosić swoją rywalkę.

Czytaj również:  Ziemowit Kossakowski – czy jeszcze wróci do freaków?

Hornik prywatnie

Poza Team X i walkami w ringu Paulina Hornik niegdyś spróbowała jeszcze swoich sił w muzyce nagrywając piosenkę między innymi z Natsu. Poza tym warto dodać, że jeszcze przed rozpoczęciem swojej przygody z Team X zajmowała się robieniem makijażu, jednak z tej profesji postanowiła ostatecznie zrezygnować.

25-latkę można znaleźć na Instagramie. Jest dosyć popularną osobą na ten moment, ponieważ liczba jej obserwujących wynosi grubo ponad 300 tysięcy osób.

Hornik ukarana

Niedawno w Internecie pojawił się filmik z udziałem Hornik, w którym ta stwierdziła, że nie dostała wynagrodzenia za walkę z “Pysią”. Oskarżyła tym samym organizację Prime Show MMA o kombinowanie, ponieważ większości uczestników wypłaciła pieniądze, a pozostałej części przelew ostatecznie nie dotarł. Sprawa miała trafić do sądu.

Hornik została jednak ukarana jakiś czas później przez Prime Show MMA, ponieważ w jej kontrakcie widniał zapis, który zakazywał jej walk dla innych organizacji. Ta miała wziąć udział w drużynie Natsu World na gali Move Federation.

Doszło ostatecznie do tego, że Paulina postanowiła rozwiązać swój kontrakt z organizacją, ponieważ stwierdziła, że nie została potraktowana sprawiedliwie. Po całkiem dobrej walce w swoim debiucie zainteresowała się nią organizacja High League i to tam właśnie wystąpi już za kilka dni, gdzie jej przeciwniczką będzie Lexy Chaplin.