Patryk Kaczmarczyk zapowiedział swój powrót!

Patryk Kaczmarski powraca do KSW! Będziemy mogli zobaczyć jego osobę w klatce, już podczas gali KSW 85. Będzie to walka w kategorii piórkowej, która tym razem odbędzie się z bardzo mocnym nazwiskiem z Mołdawii. Kto będzie przeciwnikiem Patryka Kaczmarczyka? Sprawdźcie sami!

Tym razem, Patryk Kaczmarczyk zmierzy się z Danielem Tarchilą, czyli bardzo dobrze zapowiadającym się talentem z Mołdawii. Jest to zawodnik, który posiada rekord 6-1, tka więc jest to dość solidny przeciwnik. Walka będzie miała miejsce już podczas sierpniowej gali KSW, która odbędzie się w Nowym Sączu.

Na ten moment niewiele wiadomo o gali KSW 85, której karta dopiero jest odsłaniana. Na ten moment wiemy bowiem tylko o trzech zestawieniach. Warto jednak zaznaczyć, że już teraz karta KSW 85 zapowiada się niezwykle atrakcyjnie, ponieważ podczas właśnie tej gali, zawalczy Salahdine Parnasse z Robertem Ruchałą. Ich pojedynek będzie oczywiście walką wieczoru.

Oprócz nich, na gali KSW 85 zmierzy się Patryk Surdyn z Kamilek Szkaradkiem i dziś odsłonięty Patryk Kaczmarczyk, wraz z Danielem Tachilą!

Czytaj również:  Norman Parke w CLOUT MMA? Możliwe!