Patryk Kaczmarczyk z przeprosinami dla Arbiego Shamaeva!

Po ostatnim main evencie na gali KSW 88, Patryk Kaczmarczyk postanowił udostępnić film, który miał być odpowiedzią dla wszystkich ekespertów MMA, którzy wróżyli mu przegraną z Danielem Rutkowskim. Na samym końcu filmu Patryka Kaczmarczyka, znalazł się cytat z Nate’a Diaza, który zawierał zwrot “I’m not surprised motherfuckers”. Nie wszystkim jednak przypadły do gustu słowa, które został szczególnie źle odebrane przez Arbiego Shamaeva!

Skutkiem tego, kiedy Patryk Kaczmarczyk dowiedział się o zaistniałej sytuacji, postanowił zadzwonić do Arbiegi, w celu wyjaśnienia tego zwrotu, a także informacji, iż nie miał on zupełnie złych intencji. Jak przekonuje Patryk Kaczmarczyk, słowa wielkiego zawodnika UFC w Stanach Zjednoczonych nie były nigdy brane na poważnie.

Jednak w naszym kraju, w różnych kręgach, takie słowa mogą mieć bardzo mocne i jednocześnie negatywne znaczenie. Skutkiem tego, Patryk Kaczmarczyk postanowił publicznie przeprosić Arbiego Shamaeva, który poczuł się osobiście urażonym, będąc również zawartym w owym filmie Patryka Kaczmarczyka.

Na dziś wydaje się, że sprawa jest między zawodnikiem a trenerem odpowiednio załatwiona. Poniżej możecie zobaczyć także sprostowanie samego Kaczmarczyka:

Czytaj również:  Maciej Rataj został skontuzjowany podczas konferencji przed galą PRIME 6!