Patryk Kaczmarczyk na dłużej w KSW!

Patryk Kaczmarczyk na dłużej w KSW. Federacja właśnie poinformowała o przedłużeniu kontraktu ze swoim zawodnikiem! Jest to z pewnością dobra informacja dla fanów tego zawodnika, którzy z zaciekawieniem oglądali jego walki do tej pory. Warto dodać, że Patryk Kaczmarczyk w swoich ostatnich trzech występach dla KSW, zanotował dwie wygrane z rzędu i wcześniej, jedną przegraną z Dawidem Smieldowskim. Gratulujemy Patrykowi!

Federacja KSW cały czas musi spoglądać na kontrakty swoich zawodników. Akurat Patryk Kaczmarczyk jest jednym z zawodników, który posiada bardzo dobry rekord w swojej kategorii wagowej. Na dzień dzisiejszy, Patryk Kaczmarczyk legitymuje się rekordem 10-2, co jest bardzo dobrym wynikiem w kategorii piórkowej.

Dodatkowo, Patryk Kaczmarczyk daje bardzo ciekawe walki, które dobrze oglądają się w sieci, co pokazują wyniki konkretnych jego walk, które udostępnione są chociażby na platformie Youtube.

Najbliższa walka Patryka Kaczmarczyka odbędzie się prawdopodobnie podczas gali KSW 88, która będzie miała miejsce w Radomiu. Sam Patryk Kaczmarczyk przyznał, że podczas tej gali, chętnie zmierzyłby rękawice z Danielem Rutkowskim!

Czytaj również:  Artur Szpilka jeszcze mocniej na temat Pudzianowskiego!